O NAS

 
Obok zagrożeń cywilizacyjnych, które stwarza sobie człowiek, Natura daje nam środki obrony przed nimi. Wystarczy je tylko znaleźć. Jednym z nich jest topinambur, słonecznik bulwiasty – roślina oferująca nam wykorzystanie energii słonecznej, pierwiastków ziemi oraz czystego powietrza i wody. Dzięki swym własnościom jest zbawienna dla naszych organizmów. To doskonały efekt działania natury w niepozornej bulwie.
 
Topinambur - ta niepozorna, trochę u nas zapomniana roślina, zafascynowała nas swoimi niesamowitymi właściwościami na tyle, że przed kilkoma laty założyliśmy jej plantację. Sami uprawiamy topinambur i wciąż poznajemy jego przyjazny wpływ na organizm. Produkty z tej byliny znajdują uznanie i rzesze odbiorców na całym świecie, a sam słonecznik bulwiasty jest serwowany w najwykwintniejszych restauracjach.
 
Helia Projekt to kolejny etap rodzinnego przedsięwzięcia, w ramach którego pragniemy zaoferować Państwu produkty spożywcze na bazie słonecznika bulwiastego. Są to wyroby najwyższej jakości, produkowane wyłącznie z ekologicznie uprawianych roślin, technologią zapewniającą zachowanie naturalnych i zdrowych właściwości. W miarę postępu nasza oferta dla Państwa zdrowia będzie  sukcesywnie poszerzana.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU