Новини‎ > ‎

Конференція "Права жінок в сучасному українському суспільстві: особливості Ірпінського регіону"

Отправлено 5 мар. 2017 г., 03:40 пользователем ГО ЖИТТЯ СПОЧАТКУ   [ обновлено 5 мар. 2017 г., 04:48 ]

«Знання власних прав — це не просто необхідність сьогодення, а шлях до покращення рівня життя жінки; поінформованість має стати сучасним інструментом, за допомогою якого жінка отримає впевненість у собі та майбутньому своєї родини»


4 березня 2017 року відбудеться безкоштовна конференція «Права жінок в сучасному українському суспільстві: особливості Ірпінського регіону» та тренінги з гендерної проблематики й самовдосконалення для жінок. На заході будуть присутні експерти з Харкова, Києва та Фонду “Caritas”, національний тренер з питань протидії торгівлі людьми та гендерного насилля та інші.


Захід організовано ГО “ЖИТТЯ СПОЧАТКУ” у партнерстві із Ірпінською агенцією розвитку за підтримки БО “МБФ “Час служити”.

Цільова аудиторія: жінки-лідери і представники громадських об‘єднань, благодійних фондів, політичних партій Приірпіння та інші активні й впливові жінки регіону.

Дана НАГОРНА, тренер Психологічної кризової служби, тема "Психологічна гра на усвідомлення особистих меж":   “Гра дозволить відслідкувати свої агресивні почуття, коли ваші кордони хтось порушує. Покаже звичні способи поведінки, комунікативні навички в  ситуаціях непорозуміння та дасть змогу повчитись в ігровій формі спробувати поіншому. Після гри проведемо дискусію щодо відстоювання своїх особистих прав, бажань та кордонів, поділимось своїми спостереженнями.   Бажана кількість учасників від 4 до 8.  Інші можуть бути спостерігачами, що також дає змогу зі сторони побачити  знайомі «ролі», які ви берете на себе в житті та взяти участь в дискусії після гри”

    Ольга КЛІМЕНКО, національний тренер з питань протидії торгівлі людьми та гендерного насилля, керівник ГО "Центр психологічного розвитку "Разом", медіатор "Ла Страда Україна" та Олена МАРКЕВИЧ, психолог, тренер Центру психологічного розвитку "Разом", тема "Ненасильницькі методи комунікації або Гендерні окуляри".

Під час заходу будуть презентовані пропозиції щодо вдосконалення діяльності громадських організацій з покращення ситуації навколо права жінки в Ірпені та Україні.

            Реєстрація обов'язкова: https://goo.gl/forms/yS2WxA38IqK6UasO2  

ПРОГРАМА


10:30 - 11:00

Реєстрація учасників

11:00 - 11:30

Відкриття конференції

- Ольга БЕСПАЛОВА, координатор проекту "Я зможу" БО МБФ "Час служити"

- Андрій ВИТЯГАНЕЦЬ, голова ГО “ЖИТТЯ СПОЧАТКУ”

- Олена ЧЕРНЯВСЬКА, голова ГС “Ірпінська Агенція Розвитку”

11:30-12:30

Виступи

- Наталія СЕМКО, заступник  Ірпінського міського голови, тема "Підтримка та захист прав жінок у Приірпінні"

- Анастасія ПОПСУЙ, президент громадської організації "Європейська Асамблея жінок-депутатів, тема "Жінка як політична сила новітньої історії"

- Валентина УНИНЕЦЬ-ХОДАКІВСЬКА, голова Київської обласної організації партії "Солідарність жінок України", тема "Особливості залучення жінок у громадсько-політичному житті країни: реалізація їх прав в Приірпінні"

12:30-14.00

Експертна дискусія

- Олена МАРКЕВИЧ, психолог, тренер Центру психологічного розвитку "Разом"

- Світлана ВИСОЦЬКА, лайф-коуч, виступ на тему  "Женщина в Мире. Мир внутри женщины. Как найти баланс: Успех или Счастье?"

- Ольга КЛІМЕНКО, керівник ГО "Центр психологічного розвитку "Разом", національний тренер з питань протидії торгівлі людьми та гендерного насилля.

14:00-15:00

Обід

15:00-18:00


Тренінги з гендерної проблематики

- Ольга КЛІМЕНКО, національний тренер з питань протидії торгівлі людьми та гендерного насилля, керівник ГО "Центр психологічного розвитку "Разом", медіатор "Ла Страда Україна" та Олена МАРКЕВИЧ, психолог, тренер Центру психологічного розвитку "Разом", тема "Ненасильницькі методи комунікації або Гендерні окуляри"

- Дана НАГОРНА, тренер Психологічної кризової служби, тема "Психологічна гра на усвідомлення особистих меж"

18.00

Закриття конференції.  Нетворкінг.