Natjecanja 2011.‎ > ‎

Kup grada Ploča


Kup  grada  Ploča
02.04.2011. Ploče
Natjecatelja:
Klubova: 37 
Država: 2 (Hrvatska i Bosna i Hercegovina)

Rezultati:
-  Lovre  Poljak, mlađi učenici -26kg = 1.mjesto
-  Fabjan  Jozić, mlađi učenici -30kg = 1. mjesto
-  Luce  Pavin, učenice -32kg = 1. mjesto
- Damira Oremuš, učenice -36kg = 1. mjesto
-  Luka  Smoljo, učenici -34kg = 1. mjesto
-  Nikolina Britvić, mlađe kadetkinje -45kg = 1. mjesto
-  Nikolina  Britvić, kadetkinje -47kg = 1. mjesto
-  Nikolina  Britvić, juniorke -48kg = 1. mjesto
-  Nikolina Britvić, mlađe seniorke -53kg = 1. mjesto
-  Fortiter 1, mlađi učenici borbe ekipno = 1. mjesto
-  Fortiter , mlađe učenice borbe ekipno = 1. mjesto
-  Fortiter, učenice borbe ekipno = 1. mjesto

-  Ante  Ivaković, mlađi učenici -38kg = 2. mjesto
-  Robert  Dadić, mlađi učenici +38kg = 2. mjesto
-  Anđela  Milić Bučević, mlađe učenice -28kg = 2. mjesto
-  Nives  Baković,  mlađe učenice -36kg = 2. mjesto
-  Damira  Oremuš, mlađe kadetkinje -40kg = 2. mjesto
-  Fortiter 2, mlađi učenici borbe ekipno = 2. mjesto

-  Leonardo  Roso, mlađi učenici -30kg = 3. mjesto
-  Alen  Lalić,  mlađi učenici -38kg = 3. mjesto
-  Marko Mornar, mlađi učenici -38kg = 3. mjesto
- Gabriela  Bekavac,  mlađe učenice -28kg = 3. mjesto
- Lolita  Ivaković,  mlađe učenice -28kg = 3. mjesto
-  Luka  Smoljo, učenici -34kg = 3. mjesto
-  Sara  Čatipović,  učenice +40kg = 3. mjesto
-  Ivan  Svilan, juniori -55kg = 3. mjesto
-  Fortiter, mlađe kadetkinje borbe ekipno = 3. mjesto


POREDAK  KLUBOVA

RED.

KLUB

MJESTO

DRŽAVA

ZLATO

SREBRO

BRONCA

UKUPNO

1

FORTITER

KAŠTELA

HR

12

6

9

27

2

SOKOL

SPLIT

HR

11

3

3

17

3

NERETVA

MOSTAR

BIH

9

4

5

18

4

OBI

SPLIT

HR

8

16

12

36

5

EMPI

PROZOR / RAMA

BIH

5

4

1

10

6

LJUBUŠKI

LJUBUŠKI

BIH

4

5

8

17

7

PLOČE

PLOČE

HR

4

2

10

16

8

B

BIOGRAD

HR

3

3

3

9

9

BOŠNJAK

KONJIC

BIH

3

3

0

6

10

KOSTRENA

KOSTRENA

HR

3

1

2

6

11

PORTO TOLERO

PLOČE

HR

2

3

9

14

12

OKIT

VODICE

HR

2

3

6

11

13

DALMACIJACEMENT

SOLIN

HR

2

2

3

7

14

MEĐUGORJE

ČITLUK

BIH

2

1

3

6

15

KAKATO

DUBROVNIK

HR

2

0

9

11

16

KNEZ DOMAGOJ

METKOVIĆ

HR

1

3

6

10

17

ZRINSKI

CISTA VELIKA

HR

1

3

3

7

18

POSUŠJE

POSUŠJE

BIH

1

2

5

8

19

FORUM

ZADAR

HR

1

2

4

7

20

TIGAR

KNIN

HR

1

1

5

7

21

BRAČ

SUPETAR

HR

1

1

1

3

22

SHOTOKAN 

LJUBUŠKI

BIH

0

1

9

10

23

METKOVIĆ

METKOVIĆ

HR

0

1

1

2

24

HERCEGOVINA

ZAGREB

HR

0

0

1

1

24

KNIN

KNIN

HR

0

0

1

1









 Linkovi:









Comments