The-most-expensive-apartment - گرانترین بازارهای مسکن در جهان - 21 فروردین 95

posted Apr 9, 2016, 3:02 AM by فروش آپارتمان تهران   [ updated Apr 9, 2016, 3:05 AM ]

گرانترین بازارهای مسکن در جهان

موناکو برای نهمین سال پیاپی با 1 میلیون دلار برای 17 متر مربع عنوان گرانترین گزینه بازار جهانی مسکن را به خود اختصاص داده است. بدنبال موناکو، هنگ کنگ با 1 میلیون دلار برای 20 متر در جایگاه دوم قرار دارد.

هر ساله موسسات و نهادهای مختلفی در سطح بین المللی اقدام به انتشار لیست گرانترین بازارهای مسکن می کنند. این عنوان هم با توجه به جایگاه بازار املاک و مستغلات در بخش های مختلف از اقتصاد گرفته تا امنیت و هم با توجه به جاذبه ای که برای مخاطب دارد، بسیار پرطرفدار بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  پول نیوز در ظاهر؛ بخش ملک تنها به ارزش گذاری و معامله زمین و سازه های درون آن محدود می شود اما در واقع این شرایط اجتماعی، رونق اقتصادی، فرهنگی و همچنین میزان امنیت موجود در یک کشور است که می تواند سبب افزایش سرسام آور بهای مستغلات در یک نقطه خاص شود.

اخیرا مرکز معتبر و بین المللی نایت فرانک لندن با سابقه ای 110 ساله در حوزه املاک اقدام به انتشار اطلاعاتی کرده که بر اساس آن موناکو برای نهمین سال پیاپی با 1 میلیون دلار برای 17 متر مربع عنوان گرانترین گزینه بازار جهانی مسکن را به خود اختصاص داده است. بدنبال موناکو، هنگ کنگ با 1 میلیون دلار برای 20 متر در جایگاه دوم قرار دارد.

براساس گزارش نایت فرانک، با این یک میلیون دلار در بهترین نقطه شانگ های چین می توان 46 متر و در شهر پکن تا 58 متر مربع مسکن خریداری کرد. در ادامه لیست برترین های این گزارش را مشاهده می کنید.

10. پکن، چین

9. پاریس، فرانسه

8. شانگ های ، چین

7. سنگاپور

6. سیدنی، استرالیا

5. ژنو، سوئیس

4. نیویورک، آمریکا

3. لندن، انگلیس

2. هنگ کنگ

1. موناکو


کلید واژه ها

 مسکن  لندن  هنگ کنگ

اخبار مرتبط

=========================================== 

 امیدواریم استحکام ، زیبائی و مهمتر از همه اعتبار فروشنده شرکت سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران متعلق به بانک صادرات)شما را ترغیب نماید تا در صورت نیاز به ملکی در شمال شهر تهران برای سکونت در محیطی دلپذیر و زیبا و یا سرمایه گذاری مطمئن ، یکی از خریداران این برج های آرامش بخش باشید.

اطلاعیه پیش فروش آپارتمان در خیابان فرشته تهران

 فروش ( پیش فروش ) آپارتمان در خیابان فرشته تهران

===============================
  قیمت آپارتمان در تهران ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری آنلاین  , قیمت آپارتمان در تهران روی دیوار  ,  قیمت آپارتمان در تهرانپارس  ,  قیمت آپارتمان در کیش ,   قیمت آپارتمان در شهرک غرب , قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان  ,  قیمت آپارتمان  ,  جدول قیمت آپارتمان در تهران  ,  جدول قیمت آپارتمان مناطق تهران  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  جدول افزایش قیمت مسکن مهر  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  قيمت مسكن در مناطق مختلف تهران+جدول  ,  قيمت مسكن در تهران  ,  قيمت مسكن در سال 94  ,  قیمت آپارتمان در تجریش ,  قیمت آپارتمان در شمال تهران  ,  قیمت خانه در شمال تهران  ,  قیمت مسکن در شمال تهران  , قیمت مسکن در شمال شرق تهران  ,    

----------------------------------

Comments