قیمت پنت هاوس های چند میلیاردی تا قوطی کبریت های اجاره ای


  ===========اطلاعیه پیش فروش آپارتمان ==========

 --فرصت سرمایه گذاری امن برای آینده و زندگی همراه با آرامش برای دارندگان سرمایه  --  

 ==برای اطلاع از جزئیات  آپارتمان ها روی عکس کلیک کنید=

فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در

خیابان فرشته تهران

  جهت اطلاع از قیمت آپارتمان ها  و بازدید پروژه با شماره های  66122692 – 66122692 - 66120538-09109808524   حوزه فروش بازار بورس آزادی -  سرکار خانم مهندس یحیوی تماس حاصل فرمایید.

 فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در  خیابان فرشته تهران : 09361014411

 امیدواریم استحکام ، زیبائی و مهمتر از همه اعتبار فروشنده شرکت سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران متعلق به بانک صادرات)شما را ترغیب نماید تا در صورت نیاز به ملکی در شمال شهر تهران برای سکونت در محیطی دلپذیر و زیبا و یا سرمایه گذاری مطمئن ، یکی از خریداران این برج های آرامش بخش باشید.

=========================قیمت پنت هاوس های چند میلیاردی تا قوطی کبریت های اجاره ای

فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در  خیابان فرشته تهران
فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در  خیابان فرشته تهران
تاریخ تهیه گزارش : پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۸
حالا این شهر آن قدر کش آمده که در گوشه ای از آن مردمی زیر سقف های گلی، روزشان را شب می کنند و در گوشه ای دیگر عده ای شب ها در تراس 500 متری پنت هاوسشان می ایستند و به شهر نگاه می کنند؛ روستای کش آمده ای که فقط شبیه شهر است.
این جا تهران است؛ شهری عجیب با یک دنیا تضاد و دریایی از تفاوت ها. همان شهری که روزی یکی از روستاهای ری بود و به خاطر منابع زیر زمینی و حصاری طبیعی که در گرداگردش بود، مورد توجه قرار گرفت. 

خان قاجار" آقا محمد خان" در اول فروردین سال 1200 هجری قمری تهران را "دار الخلافه" نامید و تهران پایتخت حکومت قاجار شد. این شهر بی انتهایی که حالا در آن زندگی می کنیم با آن تهرانی که پر از باغ های میوه و آب و آبادانی بود، خیلی فاصله دارد. 

حالا این شهر آن قدر کش آمده که در گوشه ای از آن مردمی زیر سقف های گلی، روزشان را شب می کنند و در گوشه ای دیگر عده ای شب ها در تراس 500 متری پنت هاوسشان می ایستند و به شهر نگاه می کنند؛ روستای کش آمده ای که فقط شبیه شهر است. 
بعضی ها در کاخند و برخی به کوخی قانع. 

آنچه در ادامه می خوانید تلاشی است برای نشان دادن ذره ای از فاصله بین آدم ها و تضاد های زندگی در تهران؛ درباره "خانه های شمال و جنوب شهر". تماس با آژانس های املاک مختلف شمال شهر به عنوان خریدار و پرس و جو درباره امکانات و قیمت پنت هاوس های 1400 متری و خانه های 1000 متری، کار سختی بود- دقیقا بر خلاف خانه هایی که در مرکز شهر و جنوب قرار داشتند-، از آن جهت که عده زیادی از آن ها همان ابتدای صحبت متوجه می شدند که طرف صحبتشان خریدار واقعی نیست و به نوعی دارند وقتشان را بیهوده تلف می کنند، می گفتند دوباره قیمت و شرایط را در آگهی ببینید، اگر خواستید تماس بگیرید که برای بازدید ملک برویم و بعد تماس را قطع می کردند. 

البته عده ای از مشاوران املاک هم با حوصله همه چیز را درباره خانه و ملک مورد نظر می گفتند. در ادامه حاصل تماس های تلفنی با آژانس های املاک مختلف سطح شهر تهران را می خوانید. در همه موارد منشی آژانس های املاک، تماس را به مشاور مورد نظر که ملک در فایل او بود وصل می کرد و بعد... 

*** 

دینگ اول : ما شمال تهران هستیم 

#خانه ای مشرف به تمام تهران 
- لطف می کنید در مورد امکانات منزلی که آگهی فروشش را چاپ کردید، توضیح بدهید ؟ 

*حتما. 510 متر مربع متراژ خانه است، طبقه دوازدهم برج است، 4 خواب دارد، یک سوئیت مجزا، دو تا تراس که مشرف به تمام تهران هستند، 4 تا پارکینگ دارد. کف سنگ و لمینت است، متریال(مواد اولیه)کل آشپزخانه از چوب است. این ملک در بهترین جای نیاوران قرار دارد. 

-در مورد قیمت چیزی نگفتید؟ 

*متری 7 میلیون قیمت گذاشته شده است. 
این ملک واقعا کامل است! 

#خانه ای که شهرک است 

-برای آگهی فروش آپارتمان خیابان فرشته تماس گرفتم. 

* عرض کنم که 450 متر مربع متراژ دارد، تک واحدی است، ارتفاع سقف 4 متر است. امکانات مشاعات آپارتمان در حد برج است و دید و شمال و جنوب کاملا باز است. استخر و سونای بزرگ دارد. زمین بازی، سالن اجتماعات و مجموعه ورزشی دارد. این آپارتمان خیلی کامل است و هر چه در مورد خوبی ها و امکاناتش توضیح بدهم کم است! 

-متری چند؟ 

* 4 میلیون و 800 هزار تومان، امتیاز این خانه این است که مطرح ترین نقشه کش منطقه، نقشه این خانه را کشیده است. 

#فامیلی من رو فراموش نکنید 

- برای آپارتمان 440 متری منطقه محمودیه تماس گرفتم. درباره شرایط و امکاناتش را توضیح می دهید؟ 

* این آپارتمان 440 متر بنای شخصی ساز تک واحدی است. نقشه این خانه را یکی از مطرح ترین های منطقه آقای ... کشیده است. کار شمالی و فوق العاده سوپر لوکس است. حیاط بسیار بسیار شیکی دارد. آشپزخانه فوق العاده زیبا و فرنیز شده ای دارد.، 4 تا اتاق خواب، یک نشیمن بزرگ و یک سوئیت مجزا دارد. دو پارکینگ، دو انباری و دو خط تلفن دارد. 

- متری چند قیمت گذاشته اید؟ 

* متری 9 میلیون، البته بعد از دیدن ملک می توانیم در مورد قیمتش هم صحبت کنیم، شاید بتوانم قیمتش را برایتان تا متری 8 میلیون 500 هم برسانم. 

-اگر نظرم مثبت بود مجدد با شما تماس می گیرم. 

*در خدمت هستم، فامیلی بنده رو فراموش نکنید! 


*** 

# 8 میلیارد ناقابل - برای آگهی فروش خانه ولنجک تماس گرفتم، لطف می کنید در مورد شرایط خانه توضیح بدهید؟ 

*خانه در فرعی های پایین ولنجک قرار دارد. 1000 متر بنای مستقل و لوکس در 1000 متر زمین است. بنا 5 ساله و 3 طبقه و نیم است. استخر، سونا، جکوزی و آسانسور دارد. شخصی ساز است و امکانات دیگر آن بسیار استثنایی و عالی است. 

- قیمت چقدر است؟ 
* 8 میلیارد. 

- قیمت ثابت است؟ 

*شما پنجمین نفری هستید که برای این ملک تماس می گیرید، ببینید یکی می گوید من 5 میلیارد می توانم هزینه کنم، یکی می گوید 10 میلیارد، شما قصد دارید چقدر هزینه کنید؟ 

-3 میلیارد 

طرف می گوید خداحافظ و گوشی را می گذارد. 

*** 

#آپارتمان اجاره ای 600 متری 

-برای آگهی اجاره آپارتمان 600 متری نیاوران تماس گرفتم. 

*راستش این مورد اجاره رفته ولی یک مورد دیگر 600 متری سراغ دارم طبقه آخر، پنت هاوس، در بهترین منطقه نیاوران. درباره خصوصیات این خانه باید بگویم هرچیزی که شما فکر کنید در یک خانه اروپایی باید باشد، در این خانه هست، هر چیزی! از "بار" گرفته تا لابی و استخر و سونا و جکوزی و خلاصه فول امکانات است. 

- قیمت چقدر است؟ 

*رهن کامل 480 میلیون تومان. ما شمال تهران هستیم !!! بودجه شما چقدر است؟ 

- راستش یک مقدار کم دارم. ممنون. 

*** 

#تهران زیر پای شماست 
فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در  خیابان فرشته تهران

-برای آگهی فروش پنت هاوس 550 متری فرمانیه – کامرانیه تماس گرفتم، اگر امکان دارد در مورد امکانات توضیح بدهید. 

*حتما. این پنت هاوس در کامرانیه جنوبی قرار دارد طبقه دوازدهم است. فول امکانات، سونا و جکوزی داخل واحد دارد. آشپزخانه گازول و کف سنگ و لمینت دارد. مشرف به تمام تهران است و دارای خیلی از امکانات دیگری که شما می خواهید!! قیمت متری 8 میلیون و 200 هزار تومان است. البته اگر شما متراژ دیگر و قیمت های دیگر هم مدنظرتان است، من فایل های مناسب دیگری در منطقه های کامرانیه، نیاوران و فرمانیه هم دارم که می توانم برایتان معرفی کنم. 

-بله حتما 

*بودجه شما چقدر است؟ پنت هاوس از متری 5 میلیون تومان تا متری 20 میلیون تومان دارم. پنت هاوس دارم که متری 20 میلیونه و وقتی شما توی استخرش در حال شنا کردن هستید، می توانید تمام تهران را ببینید و تهران زیر پای شماست. تریپلکس و فوق العاده شیک است. اما مثلا متری 5 میلیونی ها یک مقدار معمولی هستند! استخر، داخل واحد ندارند و امکاناتشان به سونا و جکوزی محدود می شود. این که شما کدام مورد را انتخاب می کنید به مقدار بودجه شما بستگی دارد. 

-بله همینطوره، اجازه می دهید من کمی فکر کنم. 

*حتما، شما هر موقع تماس بگیرید و پنت هاوس در تهران به هر قیمتی که بخواهید بنده سراغ دارم !! 

*** 

دینگ دوم: این جا هم تهران است 

-سلام برای اجاره آپارتمان های نواب تماس گرفتم. 

*آپارتمان 60 متری است و طبقه اول برج است! تخلیه کامل و انباری هم دارد. 

-مبلغ ودیعه چقدر است؟ 

*7 میلیون تومان پیش. اجاره هم ماهی 240 هزار تومان. البته یک مورد 40 متری در خیابان آزادی هم داریم که 6 میلیون پیش و 80 هزار تومان هم اجاره اش است. 

- ممنون پولم نمی رسد. 

*** 

#شما کجاها می روید؟ 

- سلام برای اجاره آپارتمان 65 متری دربند تماس گرفتم؟ 

* آپارتمان 65 متری است، پارکینگ ندارد، انباری دارد. طبقه دوم، روی همکف قرار دارد. فوق العاده لوکس است. آشپزخانه اوپن است و مبلغ رهن کامل آن 25 میلیون تومان است که البته قابل تبدیل است. در نهایت می توانم تا 22 – 23 میلیون تومان برایتان جورش کنم. 

-ممنون آقا، پولم نمی رسد. 

*شما کجاها می روید؟ 
-بله؟! 
-بالای دربند هم می روید، مثلا سمت باغ شاطر می روید؟! 

*خیر، ممنون. 

*** 

#خانه در خیابان اصلی است! 

-سلام برای اجاره خانه تماس گرفتم. 

(پیرزنی آن طرف خط است و می پرسد:) 

*چند نفری؟! 

-یک نفرم !! 

*مجردی؟ 

-بله. مورد اجاره ای کجای میدان امام حسین است؟ 

*صفای شرقی، خانه 50 متری است، در خیابان اصلی قرار دارد. کولر و تلفن دارد. نورگیر رو به خیابان دارد. راستی در مجزا هم دارد! 

-ودیعه و اجاره چه قدر است؟ 

* 15میلیون رهن کامل است. البته شما چون مجرد و تنها هستی، می توانی 13 میلیون تومان پیش و 30 هزار تومان هم اجاره بدهی. 

-ممنون، فکرمی کنم و خبر می دهم. 

*** 

#دستشویی مشترک است 


-سلام. برای آگهی اجاره خانه میدان قزوین تماس گرفتم. 

*خانه 35 متری است، حمام ندارد. دستشویی با خودمان مشترک است. راستی تلفن هم ندارد. 3تومان پیش و ماهی 30 هزار تومان هم اجاره اش است. 

*** 

و حالا به این اخبار دقت کنید: 

* خبرگزاری فرانسه: یک پنت هاوس لوکس 1400 متری در شمال شهر تهران 21 میلیون دلار به فروش رفت. 
قیمت این خانه متری 15 هزار دلار بوده است. 

*قیمت خانه در تهران با پاریس رقابت می کند. 

*در تهران چند برج، مجهز به باند فرود بالگرد هستند. 

*برج های شمال شهر تهران آسانسور مخصوص بالا بردن ماشین دارند. 

*یکی از ساکنان شمال شهر که یک طراح داخلی ثروتمند است و برای خانه اش 6 میلیون دلار پرداخت کرده، در حالی که در کنار پنجره خانه اش ایستاده می گوید: احساس می کنم در یک هلیکوپتر نشسته ام. از این جا می توانم کل شهر را ببینم. 

*حدود 3 و نیم میلیون نفر از جمعیت تهران در حلبی آبادها و حاشیه شهر زندگی می کنند. البته آمار واقعی تعداد حاشیه نشین ها و ساکنان حلبی آبادها مشخص نیست!!! 

- باشگاه جوانی برنا

قیمت پنت هاوس های چند میلیاردی تا قوطی کبریت های اجاره ای


  ===========اطلاعیه پیش فروش آپارتمان ==========

 --فرصت سرمایه گذاری امن برای آینده و زندگی همراه با آرامش برای دارندگان سرمایه  --  

 ==برای اطلاع از جزئیات  آپارتمان ها روی عکس کلیک کنید=

فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در

خیابان فرشته تهران

  جهت اطلاع از قیمت آپارتمان ها  و بازدید پروژه با شماره های  66122692 – 66122692 - 66120538-09109808524   حوزه فروش بازار بورس آزادی -  سرکار خانم مهندس یحیوی تماس حاصل فرمایید.

 فروش ( پیش فروش )  آپارتمان های فوق مدرن در  خیابان فرشته تهران : 09361014411

 امیدواریم استحکام ، زیبائی و مهمتر از همه اعتبار فروشنده شرکت سرمایه گذاری توسعه ساختمان سپهر تهران متعلق به بانک صادرات)شما را ترغیب نماید تا در صورت نیاز به ملکی در شمال شهر تهران برای سکونت در محیطی دلپذیر و زیبا و یا سرمایه گذاری مطمئن ، یکی از خریداران این برج های آرامش بخش باشید.

=========================


Comments