طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل بصورت منحصر بفرد Unique Home Architecture

posted Sep 17, 2015, 2:04 AM by فروش آپارتمان تهران   [ updated Sep 17, 2015, 5:25 AM ]

طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل بصورت منحصر بفرد
طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل به صورت منحصر بفرد

طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل به صورت منحصر بفرد
طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل به صورت منحصر بفرد
طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل به صورت منحصر بفرد

طراحی و چیدمان اسباب و اثاثیه منزل بصورت منحصر بفرد Unique Home Architecture


مدل طراحی دکوراسیون داخلی و نما برای آپارتمان و ذفتر کار و ویلا home design

گران ترین خانه مسکونی در تپه های بِوِرلی .

ارسال شده توسط  method 
g3

گران ترین خانه مسکونی در تپه های بِوِرلی .

این خانه مسکوتی 23000 متر مربعی حیرت آور که در یک دماغه در همسایگی املاک گران قیمت تروسداله واقع شده است، رسما گران ترین خانه مسکوتی در تپه های بِوِرلی است. پروژه¬ی “1181 V Hillcrest Road” توسط طراحی +انجمن فروگیو توسعه یافت و در حال حاضر مالک آن یک میلیاردر سوئدی به نام مارکوس پرسون است، که به خاطر خلق بازی minecraft معروف است.
بر اساس مطبوعات رسمی منتشر شده از گروه جان آروئه، برخی از امکانات این عمارت بزرگ عبارتند از: اتاق شکلات، یک اتاق با 18 ردیف صندلی دارای پرده سینما، یک آشپزخانه فوق مدرن و یک میز ناهار خوری عقیق رنگارنگ 18 فوتی نفیس برای 24 نفر و وسایل میز ناهار خوری هر یک به ارزش 3700 دلار طراحی شده توسط روبرتو کاوالی. سه صفحه تلویزونی 90 اینچی با وضوح بالا چشم اندازهای وسیعی از لس آنجلس را از سقف تا صندلی راحتی طبقات پایین فراهم می کند، که به ویژه در شب بسیار هیجان انگیز است.
در داخل آن، شما قطعات هنری را کشف خواهید کرد که یک کپی برداری از موتورسیکلت جیمز دین (james dean) و ماشین مسلسل مادوس(Ma Deuce) از جنس ورشو است. با توجه به یک یادداشت رسمی، خانه دارای 8 اتاق خواب و 15 حمام است که همگی مجهز به توالت های Toto Neorest هر یک به ارزش 56000 دلار هستند: “مارکوس عاشق خانه شد، طراحی معاصر شیک آن و چشم اندازهای وسیع دیدنی آن که از مرکز شهر لس آنجلس تا اقیانوس آرام را دربر می گیرند.” نوشته شده توسط دِلوس رِیِر از دفتر شرکت شرمن اوکز. ” این حقیقت که خانه به صورت کامل با یک سبک عالی به اسباب مجهز شده نقطه فروش عمده¬ی دیگر برای او بود.در عکس زیر  دقیقا می توان زیبایی دکوراسیون داخلی این منزل را به وضوح دید.

 

 

” مشتاق افکارتان درباره¬ی این پروژه هستیم.

چرا فضاهای داخلی مینیمالیست برای شما خوب هستند .

ارسال شده توسط  method 
3modern-minimalist-bedroom

چرا فضاهای داخلی مینیمالیست برای شما خوب هستند

طراحی دکوراسیون خانه یکی از مهم ترین بخش های حرفه ای طراحی می باشد. هیچ جایی مانند خانه وجود ندارد. حداقل همه ما می خواهیم اینطور فکر کنیم، اما آیا خانه شما باعث تشویش شما می شود؟ آیا بعد از یک روز کاری طولانی وارد خانه می شوید تا با انبوهی از لباس های کثیف، ظرف ها و توده های گرد و غبار خوشامد گویی شوید؟ آیا تا به حال این تصور را در نظر گرفته اید که خانه شما می تواند سطح استرس شما را افزایش دهد؟
ممکن است متعجب شوید اگر بدانید تحقیقات مطرح شده نشان داده اند که خانه شما می تواند به طرز چشمگیری روی روحیه شما تاثیر گذار باشد، و حتی می تواند شما را بیمار کند. ژورنال روابط اجتماعی و فردی نشان می دهد که وقتی زن و شوهر هر دو بیرون از خانه کار می کنند این استرس بیشتر تشدید می شود-طبیعتا هیچ کدام از این دو جنس نمی خواهند بعد از یک روز کاری طولانی به خانه بیایند و با کارهای روزمره و به هم ریختگی های خانگی خوشامد گویی شود.
آیا خانه شما می تواند واقعا شما را افسرده کند؟ افسردگی مسئله خنده داری نیست! قرار است خانه های ما پناهگاه ما باشند؛ مکانی برای رهایی فکری و تمدد اعصاب.
اجازه دهید به چند روش برای تغییر خانه شما از یک اقامتگاه افسرده کننده به یک حالت روحیه بخش نگاهی بیندازیم. اولین قدم این است که به فضاهای داخلی مینیمالیست نگاهی بیندازید-بله، مینیمالیست ها ممکن است به دلایل زیادی در خانه های خود شادتر باشند.

 

 

در اینجا علت اینکه فضاهای داخلی مینیمالیست برای شما خوب هستند وجود دارد:

فضای داخلی خانه شما می توانند شما را بیمار کند
تحقیقات مطرح شده نشان می دهند که نورپردازی خانه های شما، فضا، و طراحی اتاق می توانند روی احساس شما تاثیر بگذارند. این مطالعات به ایجاد یک حوزه جدید از معماری به نام معماری-عصبی منتهی شده است. این یک پیشرفت بسیار جالب و خلاقانه است که به موجب آن علم اعصاب با معماری ترکیب می شود تا طراحی هایی مدرن خلق کند که سودمند، کاربردی و حتی المقدور شفابخش باشند.
در اینجا چند طراحی خانه که می تواند باعث روحیه بد شما شود وجود دارد:
• اگر یک اتاق بیش از حد به هم ریخته باشد، آنگاه شما می توانید مضطرب شوید.
• اگر یک اتاق بیش از حد تاریک باشد، آنگاه شما می توانید افسرده شده یا احساس غم کنید.
• اگر یک اتاق بیش از حد روشن باشد، آنگاه شما می توانید احساس استرس و عجله کنید.
• اگر یک اتاق خیلی کوچک باشد، آنگاه شما می توانید احساس محدودیت، به دام افتادن یا محسور شدن کنید.
هیچ یک از این سناریو ها شبیه آرامشگاه گرم و پذیرنده که ما دوست داریم به نظر نمی رسند.

با رعایت نکات فوق می توانید برای دکوراسیون منزل خود فضایی بسیار مناسب را خلق نمایید.

وسایل تزئینی کوچک گرد و غبار و مواد آلرژی زا جمع می کنند.
چیزی که منطقی است این است که تمام شلوغی ها گردو غبار جمع می کنند. به اطراف خانه خود نگاه کنید. آیا میزها و قفسه ها پر از وسایل تزئینی کوچک هستند؟ آیا لباس هایی کثیف در سرتاسر کف اتاق دارید؟ آیا لایه های از بالش روی کاناپه یا تخت خود دارید؟ آیا روی کف همه اتاق ها قالیچه های تکه ای دارید؟
ما درک می کنیم که شما تمام این وسایل دکوری را دارید، به خاطر اینکه میخواستید خانه خود را با احساسی گرم و پذیرنده و دنج درست کنید. متاسفانه، با شلوغ کردن خانه و یک جایگاه برای ویروسهای خاکی آلرژی زا ممکن است برعکس این کار را انجام دهید. به تصاویر مربوط به فضاهای داخلی مینیمالیست نگاه کنید و شما لایه هایی از فرش روی یکدیگر، بالش ها و وسایل تزئینی ، نخواهید دید-بلکه، این خانه ها تمیز و بدون به هم ریختگی به نظر می رسند و در عین حال پذیرنده و گرم هستند. این سبک مینیمالیست چیزی است که شما باید سعی کنید آن را تکرار کنید تا به یک محیط خانگی کم استرس دست پیدا کنید.
اما به خاطر داشته باشید، مهم است که برخی از یادگاری ها را در اطراف نگهدارید زیرا آنها می توانند کمک کنند که شما احساس رضایت و منطقی بودن بکنید. به علاوه، کتاب های مورد علاقه شما و عکسهای خانوادگی شما را خوشحال می کنند، درست است؟ اگر خانه شما بیش از حد بی روح باشد، ممکن است شما نتیجه متضادی داشته باشید و در واقع باعث احساس شکست، پوچی یا ناراحتی می شود.پس برای اینکه فضای دکوراسیون داخلی خود را جذاب و پر از انرژی نمایید حتما مواردی که گفتیم را به خوبی رعایت نمایید.

 

سادگی و تقارن شما را آرام می کند
ذهن ما اندامی جالب و پیچیده است. ما ممکن است هرگز کاملا درک نکنیم که مغز ما چطور کار می کند، اما مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهند چگونه مغز به تقارن واکنش نشان می دهد، و آن یک واکنش مثبت است. ذهن ما تقارن را دوست دارد!
درک می کنیم که ممکن است احمقانه به نظر برسد که بگوییم قراردادن میزهای عسلی متناسب با لامپ های متناسب درکنار مبل شما را شادتر خواهد کرد، اما برخی دلایل روانشناسی برای رسیدن به تعادل در فضاهای داخلی شما، و اینکه چطور باعث می شوند احساس خرسندی کنید، وجود دارد.
این به بحث ما درباره خانه های مینیمالیست مرتبط می شود- طراحی و چیدمان آنها همواره ساده و متقارن است، به این ترتیب وقتی وارد خانه می شوید یک چشم انداز شادتر به شما عرضه می کنند. به هم ریختگی شخصا مرا به شدت پر از استرس می کند. وقتی این احساس دست می دهد، یک راه سریع وجود دارد، دور ریختن تمام به هم ریختگی ها. لحظه ای که خرت و پرت ها شروع به برخورد به سطل زباله می کنند، احساس آرامش و نظم حاکم می شود. آیا لحظاتی مشابه این دارید؛ لحظاتی که شما باید قطعا از شر به هم ریختگی ها خلاص شوید تا بیشتر احساس آرامش و آسودگی کنید؟
شاید، همه ما باید پذیرش یک رویکرد مینیمالیست دائمی تر را در طراحی خانه خود در نظر بگیریم؟شما حتی از تقارن می توانید در دکوراسیون اداریخود نیز استفاده کرده و محیطی همراه با آرامش برای خود و دیگر کارکنان فراهم سازید.

رنگ می تواند روی روحیه شما تاثیر بگذارد
بیشتر فضاهای داخلی مینیمالیست رویکردی ساده نسبت به رنگ دارند- آن را روشن و ساده نگه دارید. شما متوجه خواهید شد که خانه های مینیمالیست همواره دارای پنجره های نسبتا بزرگ هستند که اجازه می دهند نور طبیعی اتاق را سرشار کند. همچنین شما ممکن است توجه کرده باشید که رنگ دیوارها همیشه کاملا خنثی است، و دارای رگه هایی از قرمز مدرن یا سایر رنگ های شاد است که به صورت پراکنده از طریق دیوارها یا لوازم تاکیدی استفاده می شوند. این رنگ های خنثی روشن باعث می شوند خانه باز، گرم و پذیرنده و دلباز محسوس شود. آیا این آرامش بخش به نظر نمی رسد؟ قطعا شبیه یک نوع محیط به نظر می رسد که شما را شاد می کند.
اتاق های ساده و خنثی باعث می شوند مغز ما اتاق را به طور کلی پردازش کند، بدون اینکه موجب شوند چشمان ما به سرعت از بین رنگ های روشن سردرگم کننده و وسایل تزئینی کوچک گذر کند.
اگر می خواهید رگه هایی از رنگ در خانه خود اضافه کنید، آنگاه با اضافه کردن مقدار جزئی از همان رنگ در سرتاسر اتاق این کار را به صورت متقارن انجام دهید. برای مثال، کوسن های قرمز روی مبل با گلدان های قرمز که در کنار تاقچه شومینه شما قرار دارند و احتمالا چند قاب عکس قرمز روی یک میز کناری، متعادل می شوند. تمام این نقاط تاکیدی متناسب هستند و یک اتاق احساس تعادل می دهند و در عین حال از یکنواختی یک اتاق خنثی ساده جلوگیری می کنند.

حتما برای دکوراسیون اتاق خواب خود از رنگ های متناسب با کابری این اتاق استفاده نمایید.

 

 

آیا آماده هستید تا پذیرای یک خانه آرامتر و شاد تر باشید؟ در نظر داشته باشید که از شر آن به هم ریختگی های پیچیده خلاص شوید و مشتاق یک خانه مینیمالیستی تر باشید. این به این معنی نیست که شما باید از شر تمام اشیای شخصی تان خلاص شوید یا در یک محیط بی روح زندگی کنید، فقط به این معنی است که یک خانه ساده که دارای تعادل، تقارن و مینیمالیسم است شما را خوشحال تر خواهد کرد. آیا خانه شما غمگینتان می کند؟ آیا فضاهای داخلی مینیمالیست را در نظر میگیرید تا ببینید که شما را خوشحال تر می کند یا نه؟

 

مناظر تماشایی، معرف موقعیت رستوان آلپنبلیک در سوئیس .

ارسال شده توسط  method 
2525

مناظر تماشایی معرف موقعیت رستوان آلپنبلیک در سوئیس

در جستجو برای یک تجربه¬ی عالی در یک مکان غذاخوری، ممکن است موقعیت مکانی آن همه چیز نباشد، اما مطمئنا اینگونه هستند. رستوران آلپنبلیک مشرف بر کوههای آرامش بخش و شگفت انگیز آلپ در سوئیس، توسط معماران بونینگ پفائو کارتمن مجددا طراحی شد به طوری که دارای یک آپدیت مدرن است که چشم¬اندازها را به فراتر از دیوارهای شیشه ای را توسعه می دهد. این مجموعه رستوران معاصر که در شهر اوتندروف در سوئیس واقع شده برای سرویس دهی به مرکز اقامتی توریستی قدیمی به نام نمای کوه آلپ ساخته شد و هم یک فضای غذا خوری جذاب و هم پیوندی با منظره بی نظیر اطرافش خلق می کند: با توسعه¬ی امکانات رفاهی موجود برای افراد حاضر در محل های اقامتی غیر فعال، ساختمانهای قدیمی به محل های اقامت، کارگاهها، اصطبل ها و آلاچیق های جدیدتری تبدیل شدند. این مجموعه با گنجایش وسیع، که در اطراف یک حیاط گلکاری شده¬ی مزین گرد آمده بود، به سمت منظره اطراف گرایش نداشت.دکوراسیون داخلی این مجموعه در نوع خود بی نظیر و منحصر به فرد است.

2110986543

معماران باید یک فضای غذاخوری مینی مالیست با موقعیتی به سمت نماهای فوق العاده، مجددا طراحی می کردند: ما عمارت مجلل و خوش نمای جدید را در راس دامنه کوه و انتهای فوقانی شیبراه تعبیه کردیم-از قسمت جلوی ساختمان اصلی و گلخانه پرورشی. در اینجا در آستانه حیاط، بازدیدکنندگان از زیبایی عالی کوهستان های ایگر، مونچ و جانگ فراو و قله های مجاورش لذت می برند. این مجموعه رستوران جدید 420 متر مربعی که توسط رئودی والتی از آن عکس برداری شده باید تفکیک شده و در عین حال کاملا پیوسته نگه داشته می شد. معماران تصمیم گرفتند فضای فشرده را به یک رستوران مدرن تبدیل کنند که با شکل هندسی نامنظم شکوهمند شده باشد، و در جهت کوهستان، و هماهنگ با اطرافش قرار گرفته باشد.

111612131415

چه چیزهایی از فضاهای داخلی فرانسوی می توانید بیاموزید ؟

ارسال شده توسط  method 
2

فضاهای داخلی فرانسوی چه چیزهایی درباره طراحی دکور می توانند به ما بیاموزند

کاملا شناخته شده است که وقتی صحبت از مد و سبک می شود، فرانسه دارای یک کیفیت وصف نشدنی خاص است. به عبارت ساده-پاریسی ها می دانند چطور لباس بپوشند. ما مطمئن نیستیم که چرا به آنها موهبت چنین استعدادی ارزانی شده است، اما به نظر می رسد، فرانسوی ها نه تنها می دانند خودشان چطور لباس بپوشند، بلکه می دانند چطور فضاهای داخلی خانه خود را پیراسته کنند.
به نظر می رسد فضاهای داخلی فرانسوی با شکوه در کنار هم جمع شده اند. می گوییم “در کنار هم جمع شدن” زیرا به نظر می رسد خانه های آنها دارای این شکوه عاری از مبالغه است که آماده پذیرایی است و از افراد دعوت می کند تا اندکی نشسته و توقف کنند- این معادل است با اینکه چگونه زنان فرانسوی در هنگام بیرون رفتن از درب یک شال می اندازند، و بدون دردسر آخرین شاهکار مهم را به لباس خود اضافه می کنند.
آیا همه ما خانه ای نمی خواهیم که با شکوه و بی دردسر باشد؟ اجازه دهید چند نکته از فضاهای داخلی فرانسوی را بر گرفته و ببینیم آنها چه چیزی درباره طراحی دکوراسیون خانه خانه های خودمان می توانند به ما بیاموزند.

شکوه عاری از مبالغه
مانند آن کمربند، روسری یا کفش عالی-مردم فرانسه می دانند چطور حس نفیس بودن را به لباس ها و خانه های خود بیفزایند. آن هرگز افراطی نیست، بلکه آنها به سمت خلق یک شکوه عاری از مبالغه می روند که ثروتمندانه به نظر می رسد، اما متظاهرانه نیست.
روشهای زیادی وجود دارد که ما بتوانیم کمی فراست به خانه های خود بیفزاییم. در اینجا چند ترفند فرانسوی وجود دارد که امروز امتحان کنید:
• پنجره های خود را با دراپه های شکوهمند بلند از سقف تا زمین بپوشانید. به حریر، ابریشم یا کتان با کیفیت فکر کنید
• کف زمین خود را با لایه ای قالیچه های تکه ای بپوشانید
• روی وسایل با کیفیت عالی سرمایه گذاری کنید-آنها باعث می شوند خانه شما گران و با شکوه به نظر برسد
• خود را تنها به چند قطعه مد روز که به عنوان یک افزودنی بیشتر، گنجانده می شوند، محدود کنید
اینها تنها چند روش برای غرق کردن خانه تان با احساس شکوه هستند. از یک چشم تیز استفاده کنید و سعی کنید خانه خود را با همان موشکافی که در هنگام چیدن مجموعه لباسهای خود به کار می گیرید بچینید.با به کار بردن نکات فوق می توانید تغییرات اساسی در دکوراسیون داخلی خود ایجاد نمایید.

روی قطعات با کیفیت سرمایه گذاری کنید
این می تواند اغوا کننده باشد، که به سراغ خرید وسایل از فروشگاهی ارزان برای خانه خود بروید، مخصوصا وقتی پول محدود باشد. این بزرگترین اشتباهی است که بیشتر ما هنگام طراحی دکور خانه های خود مرتکب می شویم.
با اینکه ممکن است پول محدود باشد، روی اثاثیه با کیفیت سرمایه گذاری کنید. این ممکن است به این معنی باشد که شما در یک خانه نسبتا خالی زندگی کنید که دارای یک مبل گران قیمت است، اما به مرور زمان شما خواهید توانست وسایل سرمایه گذاری شده بیشتری اضافه کنید و خانه خود را تنها با بهترین ها پر کنید.
در دراز مدت این روش طراحی دکور مطلوب تر است زیرا شما یک دکور خانگی مادام العمر خواهید داشت که با استقامت و پایدار باقی می ماند، نه اینکه با مبلی زندگی کنید که بعد از 6 ماه استفاده ضعیف و فرورفته می شود. بنابراین، پولی که به سختی به دست می آید را روی وسایل ارزان قیمت هدر ندهید و با صبر و حوصله روی وسایل مادام العمر برای خانه خود سرمایه گذاری کنید- شما بسیارخوشحال خواهید بود که این کار را انجام داده اید.وجود وسایل لوکس می تواند برای رسیدن به یک دکوراسیون لوکس مقدمه خوبی باشد.

عتیقه های فرانسوی
یک شکوه بدون پایان و جوهره¬ی کیفیت وجود دارد که عتیقه های فرانسوی می توانند به خانه شما پیشکش کنند. نقوش یک بوفه به سبک لوئیس XV، یا درخشش یک آینه با چوب و طلا، یا جذابیت هنری یک پرده منقوش قدیمی را در نظر بگیرید- شکی وجود ندارد که شما باید حداقل یک عتیقه فرانسوی را به خانه خود اضافه کنید.
مهم نیست که شما مینی مالیست باشید یا در یک اتاق از جنس چوب زندگی کنید- عتیقه های فرانسوی با هر شکل و سبکی سِت می شوند، مناسب تمام سلیقه ها هستند و در عین حال همزمان فراست فرانسوی را به دکور شما می افزایند.حتی از عتیقه ها می توانید در دیزاین دکوراسیون آشپزخانه خود نیز استفاده نمایید.


اگر احساس می کنید این وسایل قدیمی ممکن است از محدوده توان مالی شما خارج باشند، آنگاه در نظر داشته باشید که به حراجی سایت هایی مانند Ebay سربزنید یا بازارهای خیابانی را جستجو کنید- این مکانها احتمالا دارای انواعی جواهرات پنهان با قیمتی پایین تر از یک عتیقه فروش هستند. برای کمک بیشتر راهنمای مبتدی ها برای خرید عتیقه ها را بخوانید.
مقداری درخشش و زرق و برق اضافه کنید
طلا و طلاکاری برابر با زرق و برق هستند، و هیچ چیزی دلرباتر از یک خانه فرانسوی نیست. مجددا، اجازه دهید در نظر بگیریم که زنان فرانسوی چطور لباس می پوشند-آنها یک لباس ساده مشکی می پوشند و با افزودن چیزی غیرمنتظره آن را به یک دست لباس اصل تبدیل می کنند-یک کمربند باریک با نقش پلنگ، کفش های قرمز، یک رشته مروارید شکوهمند، یا یک دستبند طلای مچی ضخیم. زنان فرانسوی می دانند چطور با لایه بندی لوازم تنها به روش درست جالباسی خودشان را پر از درخشندگی کنند- و به نظر می رسد آنها این کار را با خانه هایشان نیز به خوبی انجام می دهند.
خانه های آنها از طریق آینه های طلاکاری شده، شمعدان های کریستالی، اثاثیه کلاسیک با پوشش پارچه های با کیفیت، و احساس درخشش افزوده از طریق متعلقات، پر زرق و برق می شود.
اگر درخشش و طلا برای شما مناسب نیستند، آنگاه سعی کنید با افزودن کوسن های قرمز شاد و روشن به مبلمان خود جذابیت اضافه کنید یا یک پتوی خزدار مجلل که در کنار تخت یا مبل شما انداخته شده را امتحان کنید. شیشه و آینه ها نیز روشی عالی برای افزودن درخشش و شکوه به خانه شما هستند. به دکور خود آینه ها را اضافه کنید، یا یکی از میزهای عسلی مدرن با پوشش آینه را که اخیرا خیلی محبوب شده را امتحان کنید.با این کاردکوراسیون منزل شما بسیار زیباتر از قبل خواهد شد.

 

آیا اکنون در طراحی فرانسوی روان هستید؟ خوب احتمالا نه، اما اگر برخی از این ترفندهای طراحی فرانسوی را به فضاهای داخلی خانه خود اضافه کنید، شما ممکن است کمتر احساس یک خارجی را داشته باشید.
ما دهه هاست که مد فرانسوی را تقلید می کنیم، پس چرا از خانه های آنها نیز تقلید نکنیم؟ آنها قطعا دارای ایده های بسیاری هستند که ارزش کپی کردن را دارد.

چرا ذهن ما فضاهای داخلی رنگی را بیشتر دوست دارد .

ارسال شده توسط  method 
2323

چرا ذهن ما فضاهای داخلی رنگی را  بیشتر دوست دارد .

وقتی وارد یک اتاق جدید می شوید، اولین چیزی که به آن توجه می کنید چیست؟ رنگ. چه واکنش شما به اندازه کافی مثبت باشد که باعث شود به این فکر کنید “باید یادم بماند که از او بپرسم از چه پالت رنگی استفاده کرده است”، یا به اندازه کافی منفی باشد که باعث شود بگویید” نمی دانم او به چه چیزی فکر می کند”، ما ملزم به شکل دهی یک عقیده می شویم. این به این خاطر است که ذهن¬های ما واقعا حیرت انگیز هستند. آنها در ثانیه هزاران جزئیات کوچک را دریافت می کنند، که ما حتی از بیشتر آنها به صورت هوشیارانه آگاه نیستیم. سپس ما برمبنای این جزئیات اداراک هایی را شکل می دهیم و بر اساس آنها عمل می کنیم. رنگ مقدار زیادی اطلاعات برای پردازش به مغز می دهد.
به مطالعه ادامه دهید تا تمام دلایلی که ذهن ما واقعا از فضاهای داخلی رنگی لذت می برد، را دربیابید. در انتها، شما به اتاق های خودتان یک یا دو نگاه اضافه تر خواهید انداخت.بله وجود رنگ ها می توانند در دکوراسیون داخلی ما تاثیرات زیادی را به همراه داشته باشند.

1

رنگ ها شخصیت ما را نشان می دهند
وقتی که واقعا درباره آن فکر می کنید، انتخاب های طراحی داخلی ما چیزهای زیادی درباره اینکه ما چه نوع افرادی هستیم می گویند. هر خانه نیاز به عناصر پایه یکسانی دارد” کف پوش ها، اثاثیه و نورپردازی. این برای گذران زندگی کافی است، اما ما بیشتر تلاش می کنیم تا آیتم های دکوری را پیدا کنیم که دوست داریم و از نظر زیبایی برای ما خوشایند هستند. شنیدن اینکه رنگ هایی که ما انتخاب می کنیم چیزهای زیادی درباره شخصیت ما می گویند خیلی دشوار نیست.

2


محققان دانشگاه وستمینستر یک ارتباط بین اولویت رنگ و ویژگیهای شخصیتی یافته اند. آنها متوجه شده اند که افرادی که رنگ های مشابهی را ترجیح می دهند احتمالا در برخی از خصوصیات یکسان مشترک هستند:
قرمز: هدف گرا، مصمم
نارنجی: پر انرژی، شاد
زرد: خوش معاشرت اما قابل کنترل، متقاعد کننده
سبز: مهربان و کمک کننده
آبی: تحلیل گر، محتاط
بنفش: راحت، به جاه و مقام ارزش می دهد
سفید: صلح طلب، اغلب خوب در سازماندهی
سیاه: محافظه کار، اما اغلب خلاق
قهوه ای: عمل گرا، مستعد در کامل کردن وظایف

حال شما با توجه به خصوصیات رنگ ها می توانید از آنها در فضای دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

6


به اطراف خانه خود نگاه کنید. نگاه کنید تا ببینید آیا رنگسایه های یکسانی بارها و بارها در طراحی شما مکررا ظاهر شده اند. این رنگ ها چطور با شخصیت شما مطابقت می یابند؟ با اینکه وقتی بحث نوع شخصیت مطرح می شود این تحقیق تنها عامل تعیین کننده نیست، فکر کردن درباره آن جالب است.
رنگ ها روی روحیه تاثیر می گذارند
به همان اندازه که طراحی داخلی در این باره است که یک اتاق از نظر بصری چطور به نظر می رسد، درباره خلق یک تُن کلی برای فضا نیز است. اکثر ما ترجیح می دهیم که اتاق خواب هایمان دارای یک احساس آرامش بخش باشند تا بتوانیم استراحت شبانه خوبی داشته باشیم. برعکس، اتاق های غذاخوری و سایر فضاهایی که ما پذیرایی از مهمانان را بیشتر در آن انجام می دهیم باید پرانرژی احساس شوند. تا جاییکه به زمینه روانشناسی رنگ مربوط می شود، رنگ ساده ترین راه برای به دست آوردن روحیه مطلوب شماست. این نکات را در هنگام طراحی دکور فضاهای داخلی خود در نظر داشته باشید.
• اگر می خواهید فضا پر انرژی احساس شود: رنگ های گرم راه حل آن هستند- قرمز، زرد، و نارنجی
• اگر می خواهید فضا آرامش بخش احساس شود: رنگ های سرد مثل آبی، سبز، یا یک بنفش روشن را انتخاب کنید.
صرفنظر از اینکه چه رنگهایی را انتخاب می کنید، به خاطر داشته باشید که تعادل یک کلید است. مقدار زیادی از یک رنگسایه طاقت فرسا به نظر خواهد رسید. به خاطر داشته باشید که رگه هایی از رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید، قهوه ای یا خاکستری را به هر فضا اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید که چه رنگ هایی با هم سِت می شوند، مقداری زمان روی وبسایت های طراحی مانند freshome صرف کنید تا محرک های خود را بیابید یا به یک طراحی داخلی دست پیدا کنید.

4

رنگ می تواند ادراک ما را تغییر دهد
می خواهیم شرط ببندیم که شما در نقطه ای آرزو کرده اید که خانه تان کمی فضای قابل استفاده بیشتری داشته باشد. این درست است، ما نیز این آرزو را کرده ایم.خوشبختانه، حتی وقتی بودجه های ما مانع از این می شوند که داخل فضاهای داخلی لوکسی که آرزو داریم بشویم، رنگ های مناسب می توانند چشمان ما را با این باور که اتاق های ما کاملا جادار هستند، فریب دهند.
هنگام طراحی فضایی کوچک، دیوارها را با رنگی روشن تر مثل یک رنگ شمعی نقاشی کنید. در سقف نیز با یک رنگسایه روشن ادامه دهید. برای آنهایی که به دنبال بیشترین تاثیر هیجانی هستید، در نظر داشته باشید که اسباب خود را همرنگ دیوارها کنید. تشابه باعث خواهد شد که دو عنصر از نظر دیداری ترکیب شوند، که ظاهری گشوده تر خلق خواهد کرد.
برعکس، اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که اتاق های زیادی برای سیر کردن دارید، اما نگرانید که فضای شما ممکن است سرد و غیر صمیمی دیده شود، با رنگ ها جسورانه پیش بروید. رنگ های روشن چشمگیر هستند، بنابراین آنها را روی دیوارهای مقابل به کار ببرید تا کمک کنید اتاق از نظر دیداری با هم متناسب باشد.با توجه به این خاصیت رنگ ها حال می توانیم برای تغییر ادراک خود تغییراتی در دکوراسیون آشپزخانه دهیم و رنگ های ان فضا را تغییر دهیم.

5

رنگ ها باعث می شوند اتاق ها کامل به نظر برسند
همه ما احساس قدم گذاشتن به درون یک اتاق ناتمام را می شناسیم: دیوارها عمدتا خالی هستند، اثاثیه زیادی وجود ندارد، و فقط به نظر می رسد برخی از عناصر یکپارچه گم شده اند. اگر شما یکی از خوانندگان freshome هستید، شما احتمالا با احساس حبس شدن نفستان به خاطر طراحی داخلی مجلل آشنا هستید، که به نظر می رسد در آن هر قطعه در هماهنگی کل اتاق نقشی ایفا می کند.
رنگ آن نیروی یکپارچه کننده است. با انتخاب چند رنگسایه که به خوبی با هم متناسب باشند و به کارگیری آنها در سراسر طراحی اتاق، شما فضاهایی خلق خواهید کرد که به خوبی تمام شده به نظر می رسند. اگر ذاتا این موهبت جفت کردن رنگ ها با یکدیگر را ندارید، لوازم بهترین جا برای شروع هستند. یک بالش کوچک یا دیوار آویز که دوست دارید استفاده کنید و از آن به عنوان یک انگیزه استفاده کنید. سه رنگسایه مختلف از آن وسیله استخراج کنید و سپس آنها را روی دیوارها، اثاثیه، کف پوش ها و وسایل دکوری به کار ببرید. یک نکته برای انتخاب سفید: سفید به بهترین شکل نور را از تمام رنگ های موجود در طیف انعکاس می دهد، بنابراین انتخابی عالی برای اتاق های است که کل مقدار نور خورشید را دریافت نکنند. اما، مجددا، همه چیز به تعادل مربوط است. اگر سفید را یک رنگسایه برتر می دانید، سایر رنگ ها را تا حد ممکن روشن نگه دارید. یک مبل قرمز تاثیرگذار را برای فضای نشیمن خود انتخاب کنید یا جزیره آشپزخانه خود را با آبی روشن رنگ کنید تا مانع از این شوید که چیزها بی روح به نظر برسند.

3

وقتی بحث طراحی داخلی مطرح می شود، رنگ یک موضوع داغ است. افراد یا یک رنگ را دوست دارند یا از آن متنفرند، به ندرت بین آنها چیزهای بیشتری وجود دارد. این عجیب به نظر می رسد که روی یک سطح یکی از ساده ترین عناصر طراحی که باید ثابت باشد بسیار متضاد باشد، اما وقتی به روانشناسی پشت آن نگاه می کنید، یک واکنش قوی قابل درک است. نظریه بالا مشخص می کند که چرا ذهن های ما فضاهای داخلی رنگی را دوست دارند. این نکات را در پروژه طراحی داخلی بعدی خود در نظر بگیرید.

چطور یک مبل بنفش را با دکور اتاق پذیرایی تان مطابقت دهید .

ارسال شده توسط  method 
چطور یک مبل بنفش را با دکور اتاق پذیرایی تان مطابقت دهید

چطور یک مبل بنفش را با دکور اتاق پذیرایی تان مطابقت دهید

بنفش یک رنگ سلطنتی است که در رمز و افسون احاطه شده است، یک نوع رنگ است که شما رغبتی ندارید که به اتاق پذیرایی خود اضافه کنید، اما وقتی این کار را انجام دهید، متوجه می شوید که آن دکور هرگر بهتر از آن نمی شده است. اگر واقعا می خواهید یک تاثیر دیداری قوی ایجاد کنید، یک مبل بنفش انتخاب کنید. مطمئنا آن تبدیل به یک نقطه کانونی برای اتاق می شود.با استفاده از این تکنیک می توانید دکوراسیون منزل خود را منحصر به فرد تر نمایید.

 

بنفش به خوبی با خاکستری ترکیب می شود بنابراین این پالت رنگ را برای اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن امتحان کنید. شما می توانید دیوارها را خاکستری تیره و شاید تعداد کمی اثر ملایم چوب طبیعی رنگ کنید تا به دکور خود گرمی ببخشید و باعث این شوید که اتاق آسوده تر احساس شود.این یک نوع طراحی مشابه است اما این بار با مبلمان سرخابی سیر و یک رنگسایه خاکستری کمرنگ روی دیوار پشت آن. چراغ پایه دار خیلی بزرگ واقعا یک خصوصیت عالی است. ما همچنین متوجه می شویم که کفپوش واقعا جذاب است، با نوارهایی با فاصله نامنظم و یک نوع قهوه ای که به ندرت جلب توجه می کند.

طبقه بندی بنفش به عنوان یک رنگ گرم یا سرد دشوار است. بسته به رنگسایه، می تواند هر یک از این دو باشد. اگر می خواهید بر احساس و محیطی گرم تاکید کنید، در نظر داشته باشید که تعداد کمی جزئیات تاکیدی قرمز یا نارنجی نیز در اتاق اضافه کنید.با این روش می توانید در جهت رسیدن به یک دکوراسیون لوکس قدمی بزرگ بردارید.

 

بنفش اغلب به عنوان یک رنگ تاکیدی در طراحی و دکوراسیون داخلی سنتی و مدرن استفاده می شود اما می تواند در یک جایگاه سنتی نیز به همان اندازه زیبا به نظر برسد. یک جفت مبل یا کاناپه بنفش می توانند عناصر دکوری اصلی در یک اتاق پذیرایی سنتی باشند، که با یک شومینه، یک شمعدان تزئینی و یک قالیچه پوست گاو تکمیل می شود.یک مبل چند قطعه¬ای بنفش تیره می تواند یک بخش نمایشی خاص در اتاق پذیرایی یا سینمای خانگی شما باشد. پارچه مخملی که توسط این مبل به تصویر کشیده شده است باعث می شود که به طرز باورنکردنی راحت به نظر برسد و آن نقاشی روی دیوار به طرزی عالی انتخاب شده است تا مبل چند قطعه ای را برجسته نشان دهد.

یک رنگسایه تیره از بنفش تنها توسط یک عنصر در اتاق به تصویر کشیده می شود مانند مبل در این مورد، می تواند یک جزء خوشایند باشد که با دیوارهای بژ، وسایل تاکیدی خاکستری و نورپردازی ملایم تضاد ایجاد می کند.همان طور که بنفش می تواند فریبنده و سلطنتی باشد، رنگی است که می تواند در هنگام خلق یک دکور غیر رسمی استفاده شود. در هنگام انتخاب یک طراحی گلچین که شامل انواع رنگ های تاکیدی، نقش ها و الگوها است، این امکان پذیر است.در ضمن از این رنگ نیز می توانید برای دکوراسیون دفتر کار نیز استفاده نمایید.

با یک دسته کوسن تزئینی که روی مبلمان بنفش به نمایش گذاشته می شوند روحیه را تعدیل کنید. شاید روشی برای ترکیب برخی از راه راه های غیر رسمی، جزئیات گلدار و جزئیات با رنگ های خنثی بدون اینکه تضادها بیش از حد مشهود شوند وجود داشته باشد.

ما طرفداران واقعی ترکیب بنفش و چوب هستیم. ما متوجه هستیم که این تضاد بسیار زیباست و راهی برای خلق تعادل در اتاق است. به صورت ایده آل، بقیه دکور باید خنثی باقی بماند.چراغ پایه دار آبی روشن قطعا یک جزء غیر منتظره در این اتاق پذیرایی منتخب است. این چراغ که کنار مبل بنفش قرار گرفته اتاق را شاداب می کند. این نوعی سرگرمی است که بسیاری از طراحی های منتخب از ان بهره می برند.

اگر تمایل دارید که یک دکور اعیانی خلق کنید یک مبل بنفش برای اتاق نشیمن انتخاب کنید. داشتن یک شومینه و همچنین کارهنری اگر به درستی انتخاب شده باشند، کمک بسیاری می کنند.اگر بنفش رنگ مورد علاقه شماست اتاق را با وسایل تاکیدی بنفش برانگیخته کنید و اطمینان پیدا کنید که دکور به هم پیوسته باقی بماند. بنابراین اگر مبلمان بنفش انتخاب می کنید، همچنین تعداد کمی جزئیات کوچکتر بنفش نیز شامل کنید.

 

اگر می خواهید مبل شما برجسته باشد تنها به رنگ اکتفا نکنید. این مورد دارای یک شکل منحنی واقعا عجیب است که در ترکیب با طرح روی قالیچه و طراحی شکل هندسی روی پنل دیوارها منتهی به یک ظاهر جذاب و منحصر بفرد می شود.

چرا فضاهای داخلی شما باید بازتابی از فرهنگ شما باشند .

ارسال شده توسط  method 
2121

چرا فضاهای داخلی شما باید بازتابی از فرهنگ شما باشند

2modern-home-budda-picture

وقتی کار تمام شده و ماموریت ها به اتمام می رسند، یک مقصد وجود دارد که افراد طلب می کنند- خانه، خانه ای شیرین. مهم نیست که محل سکونت شما چه باشد چه یک آپارتمان، خانه و یا عمارت بزرگ- خانه مکانی برای پناه بردن است.
به این علت، ضروری است که خانه ای که شما ساکن آن هستید انعکاسی از شخصیت، سلیقه و سبک شما باشد. فراتر از هر چیز دیگر، دکوراسیون داخلیکه شما برای خانه خود انتخاب می کنید باید یک تجلی برای افرادی باشد که زیر سقف آن زندگی می کنند. این به چه معنی است؟ یعنی که فضاهای داخلی خانه شما باید بازتابی باشند از اینکه شما که هستید و اهل کجا هستید.
یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده از فرهنگ به عنوان الهامی برای طراحی فضاهای داخلی است. فرهنگ بخش جدانشدنی خانواده شماست، و وقتی در طراحی فضاهای داخلی خانه شما به کار گرفته شود، می تواند در هر کاری که روزانه انجام می دهید القا شود. در اینجا چند دلیل بیشتر برای اینکه فرهنگ باید یک نقطه افتخار برای فضاهای داخلی شما باشد وجود دارد.

3moroccan-home

تاثیر به هم پیوسته¬ی فرهنگی
طراحی دکوراسیون خانه با در نظر داشتن فرهنگ روشی برای ابراز آن عقاید و فاکتورهای زندگی است که شما را تبدیل به چیزی کرده که هستید. تاثیری که فرهنگ در خانه شما ایجاد می کند توانایی خلق یک تاثیر به هم پیوسته را دارد که می تواند به شدت مثبت باشد. برای مثال، اگر شما آشپزخانه خود را با غذاها و ظروف خاص فرهنگی پر کنید، خانواده و دوستان هم ممکن است تشویق شده تا یک چیز جدید را امتحان کنند. یا، اگر شما در ژاپن متولد شده اید، آنگاه شاید زمان آن باشد که برخی از طراحی های داخلی آرامش بخش ژاپنی را وارد خانه خود کنید، به این ترتیب به دوستان خود تاثیر خوشایند تعادل و سادگی در فرهنگ ژاپن را نشان دهید.
همچنین، افزودن بخش¬های دکوری مانند فرش ها، پرده¬های منقوش یا تاکیدهای دیواری که مستقیما به زمینه فرهنگی شما مرتبط می شوند می توانند شروع کننده یک مکالمه هیجان انگیز باشند، یا حتی دلیلی برای میزبان یک جمع دوستانه بودن برای نشان دادن وسایل جدیدی که شما به دست آورده اید. مهم نیست که طراحی داخلی شما را به کدام جهت سوق دهد، وقتی شامل فرهنگ باشد، دارای راهی برای جذب دیگران و گشودن چشمانشان به چیزهایی است که برای شما یک دنیا معنا دارند. بازدیدکنندگان خانه شما نیز ممکن است تصمیم بگیرند خانه های خودشان را طراحی کنند به طوری که فرهنگ خودشان را منعکس کند. چه چیزی می تواند بهتر از یک دنیای اصالت باشد که در آن همگان زمینه های فرهنگی ذاتی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند؟وجود فرش ها به دکوراسیون منزل شما اصالتی ایرانی می بخشد.

4grey-living-room-seashell

یک پیوند واقعی با مذهب
مذهب اغلب به فرهنگ پیوند می خورد و بعضی اوقات دشوار به نظر می رسد که روشی برای ابراز عمیق ترین عقاید خود در خانه خود بیابید و در عین حال طرح های دکوری را حفظ کنید.
اگر اجازه دهید فرهنگ از طریق پالت های رنگ، تصاویر یا نماد هایی با قطعات تاکیدی درون طراحی شما تلفیق شود، شما به زودی متوجه خواهید شد که آن جنبه هایی از عقاید شما که به آن وابسته هستید در سرتاسر فضاهای داخلی خانه شما نیز مشهود هستند. این ممکن است مانند آویختن کلکسیونی از صلیب ها روی دیوار اتاق نشیمن ساده باشد، یا می تواند با به کارگیری آبی های روشن دریای مدیترانه در دکور شما کمی بدون اغراق تر باشد. مذهب در هر شکل و اندازه ای وارد می شود و لزوما به یک ایمان سازماندهی شده ارجاع نمی شود. ممکن است برخی یک عشق عمیق به اقیانوس را احساس کنند، جایی که بزرگ شده اند-مطمئنا این شکلی از ایمان در فرهنگ آنها را تشکیل می دهد.

5modern-yellow-room

پیوند فرهنگ ها از طریق طراحی داخلی
احتمال زیادی وجود دارد که شما و همسرتان یک عشق بی نظیر را برای یکدیگر به اشتراک بگذارید، اما متعلق به زمینه ها و عقاید فرهنگی بسیار متفاوت باشید.
در شرایطی مانند این، پررنگ کردن فرهنگ در فضای داخلی خانه شما می تواند یک روش عالی برای جلوه دادن هردوی شما به عنوان افراد مستقل که در عین حال زیر یک سقف زندگی می کنید باشد.
یافتن روشی برای توجه به هر دو فرهنگ می تواند شخصیت ها، سبک ها و عقاید را به روشی کاملا متعادل ترکیب کند. همچنین می تواند روشی موثر برای نشان دادن عناصر فرهنگی دیگر که شما را در اولین مکان به یکدیگر جذب کرده است، به خانواده و مهمانان باشد.

6ethnic-home

نشان دادن ریشه های فرهنگی شما

وارد کردن فرهنگ به فضاهای داخلی شما یک گام شخصی است که باید عمیق ترین ریشه های فرهنگی شما را منعکس کند. در حالیکه فرهنگ گاهی اوقات مبتنی بر تمرین است، برای بسیاری از افراد فرهنگ به مسافرت، عبور از مرزها و بازدیدهایی از مکانهایی که بیانگر ریشه¬های شما هستند، مربوط می شود. اینها سفرهایی هستند که شما گرامی می دارید-آنها مهم هستند و باید جایی در دکور داخلی شما داشته باشند. چطور می توانید این کار را انجام دهید؟
سعی کنید راههای منحصربفردی بیابید که تصاویری از سفرهای مهم فرهنگی را قاب بگیرید- یک بوم نقاشی از افراد و مکانهایی که مهم هستند را در نظر بگیرید و رنگ های آن را با زمینه طراحی کلی خود مطابقت دهید. یا صدفها یا شن را در یک شیشه وارد خانه کنید تا روی طاقچه قرار دهید، این همواره یادآور ناحیه کنار دریا است که در آن متولد شده اید.
مهم نیست که فرهنگ برای شما چه معنی دارد- چه مجموعه ای از عقاید باشد، مکانهایی که ملاقات کرده اید یا سنت هایی که به آن وابسته هستید- آمیختن آن در فضاهای داخلی خانه شما امکان پذیر و سودمند است.

ethinic-home-interior

خانه ای موزون با چشم اندازهای فریبنده در ساحل لاگونا

ارسال شده توسط  method 
ff

خانه ای موزون با چشم اندازهای فریبنده¬ی ساحل لاگونا

این خانه موزون تک خانواری جدید با بیش از 3500 فوت مربع وسعت که به نام خانه مسکونی Ellis شناخته شده است . هنرکده نیاز مشتریانش را به خانه ای که آنها را تا یک سن قابل احترام همراهی کند اعلام میکند: “مشتریان ما حال که فرزندانشان رفته بودند می خواستند به خانه کوچکتری نقل مکان کنند و یک قطعه زمین خیابان به خیابان بالای تپه ای مشرف به ساحل لاگونا و سواحل مشهور آن را انتخاب کردند. زیبایی این ملک این است که نماها از هر دو طبقه قابل دسترس هستند”.طراحی دکوراسیون خانه فوق یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین کارهای انجام شده است.

فضای پارکینگ در زیر ورودی اصلی واقع شد، که اجازه ای که از گروه بازرسی محلی نیاز بود را به خانه می داد. این فضا که از طریق یک آسانسور یا راه پله قابل دسترسی بود به دقت زیر مجموعه بی نظیر فضاهای شخصی و اجتماعی پنهان می شد”.

حذف گاراژ از مسیر بالایی این امکان را به ما داد که یک باغچه جذاب برای آشپزخانه ایجاد کنیم که از آنجا قابل مشاهده باشد. ورودی توسط یک راه پله قابل دسترسی است که از یک حوض آب عبور می کند تا نما مشخص شود. خانه برای زوجی طراحی می شود تا عمدتا در یک طبقه زندگی کنند که دارای اتاق خواب اصلی است که در طبقه بالایی با فضاهای نشیمن مشترک است، در حالیکه اتاقهای مهمان، یک دفتر کار و یک انباری در زیر ایجاد می شوند.”
جزئیات شگفت انگیز در تمام فضاهای نشیمن باز، یک احساس تعلق ایجاد می کنند، در حالیکه چشم اندازهای مبهوت کننده باعث می شود ساکنان به نماهای نابرابر شهر و دریا متصل باشند. اگر فکر می کنید این خانه ای است که ارزش ذکرکردن در مکالمه را دارد، باید عازم سفر شده تا خانه مسکونی با ابهت در بلوار غروب آفتاب در لس آنجلس را با نماهای وسیع از شهر با این عمارت بزرگ هالیوودی لوکس که هر دو در پرونده معماران یکسانی هستند را ببینید.

1716151413678910111254321

نکاتی بسیار مهم که قبل از رنگ کردن یک اتاق باید بدانید .

ارسال شده توسط  method 
modern-kitchen-blue-wall

نکاتی بسیار مهم که  قبل از رنگ کردن یک اتاق باید بدانید .

رنگ های نقاشی می تواند به صورت مهیجی حالت و طراحی دکوراسیون خانه شما را تغییر دهد. نقاشی می تواند به همراه کمی پخش رنگ های تیره، تاثیر گذار باشد، یا می تواند یک پس زمینه ملایم برای یک فضای داخلی ساکت¬تر باشد. در هر صورت، نقاشی یکی از ساده ترین و ارزان ترین ابزارها در دنیای طراحی داخلی است. به هر حال، چیزهایی وجود دارد که شما باید قبل از نقاشی آنها را بدانید- چیزهایی که کار شما را بسیار ساده تر می کنند. شما هرگز نمیدانید، ممکن است بعد از خواندن این متن واقعا از نقاشی کردن لذت ببرید.

1) آماده کردن یک اتاق تفاوت ایجاد می کند
این یک حقیقت شناخته شده است که وقتی هیچ چیزی سر راه شما نباشد نقاشی بسیار ساده تر می شود. این یعنی اتاق را خالی کنید، حداقل تا جایی که ممکن است. اگر در حال نقاشی اتاق نشیمن خود هستید، اثاثیه بزرگ را به مرکز ببرید و روی آنها را با ملافه های کهنه یا پارچه محافظ بپوشانید.
با اینکه تمیز کردن سطح دیوارها مانند یک گام غیر ضروری به نظر میرسد، اما این گام بسیار مهمی است. چه بتوانید ببینید یا نه، تجمع گرد و خاک و چربی دستان شما روی دیوار وجود دارد. پاک کردن این آثار باقیمانده قبل از نقاشی باعث می شود رنگ به دیوار بچسبد.
شما همچنین باید هر گونه جای میخ یا ترک و همچنین درزهای دیوارهای مجاور هم، تزئینات پنجره، و کلید چراغ یا درپوشهای پریزها را با بتونه کاری پر کنید. از پارچه های محافظ، روزنامه یا یک رول کاغذی برای پوشاندن زمین استفاده کنید.

2) رنگ نقاشی را تست کنید
تعیین اینکه یک رنگ خاص روی دیوارهای شما، و با نورپردازی شما چگونه به نظر خواهد رسید بسیار دشوار است. اگر رنگی را در ذهن دارید، ایده خوبی است که یک نمونه از آن خریداری کنید.
اجازه دهید رنگ خشک شود، رنگ آن را هم در طول روز و هم در شب مشاهده کنید. این یک ایده درست از اینکه رنگ روی دیوارهای شما چگونه به نظر خواهد رسید، به شما خواهد داد.
اگر از رنگ مطمئن نیستید، چند نمونه خریداری کنید و همان کار را انجام دهید. شما ممکن است با رنگی که واقعا دوست دارید شگفت زده شوید، و حتی بیشتر شگفت زده شوید از اینکه چگونه چیزی که فکر می کردید رنگ مورد علاقه شما در نمونه هاست در خانه شما وحشتناک به نظر می رسد.

3) نقاشی کردن یک اتاق اجازه می دهد رنگ وارد زندگی شما شود
رنگ می تواند برای بعضی ها طاقت فرسا باشد. به هر حال، اجازه ندهید ترس از رنگ اجازه دهد شما سفید، کرم یا بژ را انتخاب کنید. امتحان کردن چند رنگ مختلف به شما این امکان را می دهد که احساس خاصی در اتاق خلق کنید.
برای مثال، رنگ های تیره به فضا بافت و عمق می بخشند. این امر به ویژه اگر اتاق خیلی بزرگ دارای سقف های بلند باشد، درست است. از طرف دیگر، اگر شما اتاق کوچکی داشته باشید، مانند حمام مهمان بدون نور طبیعی، رنگ های روشن تر می توانند واقعا فضا را گشوده کنند و باعث شوند بزرگتر احساس شود.
اصلا از رنگ نترسید، امتحان کنید تا ببینید چه چیزی مناسب است، ممکن است شگفت زده شوید.برای دکوراسیون اتاق خواب خود از رنگ های ارامش بخش و ملایم استفاده کنید.

4) به پرداخت¬کاری که استفاده می کنید توجه کنید
در کمال شگفتی، نه تنها رنگ مهم است، بلکه پرداخت کاری یا درخشندگی نیز اهمیت دارد. پرداخت¬کاری با رنگ های خیلی براق بسیار با دوام است و تمیز کردن آن ساده تر است، اما نقطه ضعف آن این است که اغلب نقص های دیوار را بیشتر نمایان می کند.
از طرف دیگر، یک پرداخت کاری با رنگ مات این نقص ها را می پوشاند. به هر حال، رنگ مات بیشتر مستعد خرابی است. در اکثر مواقع یک پرداخت کاری از جنسی مشابه پوسته تخم مرغ بهترین گزینه است. این نوع کمی درخشندگی دارد، همچنان تمیز کردن آن ساده است، نقص ها را نمایان نمی کند، و مانند رنگ مات به سادگی در معرض خرابی نیست.از پرداخت کاری برای دکوراسیون آشپزخانه خود نیز می توانید استفاده نمایید.

5) رنگ می تواند تعویض شود
بعد از نقاشی کردن یک مربع روی دیوار و مشاهده آن در نورهای مختلف می توانید یک رنگ را انتخاب کنید. البته، ممکن است متوجه شوید که چیزی که در یک قسمت کوچک عالی به نظر رسیده، وقتی دیوارها پرداخت کاری شوند خیره کننده بشود.
خوشبختانه، نقاشی یک گزینه ارزان برای نوسازی یک اتاق است و به سادگی می تواند تعویض شود. اگر متوجه شوید که یک رنگ را دوست ندارید، می توانید به سادگی روی آن را نقاشی کنید.
به علاوه، اگر رنگ برای تمام چهار دیوار شما خیلی خیره کننده به نظر برسد، در نظر داشته باشید که یک دیوار که با آن رنگ به صورت تاکیدی نقاشی شده به جای بگذارید. ممکن است دریابید که رگه هایی از رنگ تمام چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

6) تعیین اینکه به چه مقدار رنگ نیاز دارید
در حین پروژه نقاشی هیچ چیز بیشتر از تمام کردن رنگ در نیمه کار پروژه عذاب آور نیست. همچنین، شما نمی خواهید که رنگ زیادی داشته باشید. در اینجا یک حسابگر سرانگشتی رنگ وجود دارد که ممکن است مفید باشد.
چیزهایی وجود دارد که به شما کمک خواهند کرد مقدار مناسب رنگ را تعیین کنید. اولا باید بدانید که مساحت اتاق شما چند فوت مربع است. ثانیا درباره اینکه چند بار پوشش رنگ را می خواهید انجام دهید فکر کنید. اگر شما در ابتدا در حال آستر کاری دیوار هستید، یک پوشش ممکن است کافی باشد، در حالیکه اگر دیوارها آستر کاری نشده باشند اغلب دو پوشش مورد نیاز است.

7) آستر کاری باعث صرفه جویی در رنگ می شود
درباره آستر کاری گفته می شود که این یک گام مهم در فرایند آماده سازی است. آستر دیوارها را درزگیری می کند و زمینه ای برای چسبیدن رنگ به آن برای شما فراهم می کند.
بعد از اینکه تمام حفره ها و ترک ها را پر کردید، آستر مهم تر می شود. آستر از برق زدن یا یک لکه براق روی دیوار جلوگیری می کند، که این زمانی اتفاق می افتد که رنگ مستقیما روی بتونه قرار می گیرد.
البته آستر به شما کمک نمی کند که گام تمیز کردن دیوارها را رها کنید. تمیز کردن دیوارها همچنان یک گام بسیار مهم است، چه آستر باشد چه نه.

8) قبل از غلتک کردن قلم مو بزنید
برای بسیاری از افراد مفهوم قلم مو زدن گوشه ها قبل یا بعد از غلتک کردن دیوارها می تواند گیج کننده باشد. البته، شما باید به یاد داشته باشید که قبل از غلتک کردن قلم مو بزنید.
با دقت از یک قلم موی با کیفیت استفاده کنید تا حدود یک اینچی گوشه ها، سقف و نوار دور کف اتاق را رنگ کنید. اینها نواحی هستند که غلتک نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد.
بعد از قلم مو زدن از غلتک برای صاف کردن اثرات قلم که از عمق گوشه ها بیشتر بیرون رفته است استفاده کنید. این یک سطح صاف و هموار برای شما به جای خواهد گذاشت.

9) غلتک و قلم مو های نقاشی خود را آماده کنید
غلتک ها از مواد پرزداری تشکیل شده اند که رنگ زیادی روی دیوارهای شما قرار می دهند. مهم است که هر گونه آثار خرده باقیمانده مانند رشته های آزاد را از روی غلتک پاک کنیم.
می توانید از نوار رنگ کننده که از عقب به دور دست شما پیچیده می شود برای این کار استفاده کنید. آن دستی که نوار دارد را درون غلتک فشار دهید و آن مانند یک غلتک پرزدار عمل خواهد کرد.
همچنین شما باید قلم موهای نقاشی خشک را روی دست خود بمالید و به آرامی روی رشته ها بکشید. این تضمین خواهد کرد که هیچ رشته آزادی از قلم مو در نقاشی شما به جای نمی ماند.

10) برای منابع مناسب پول هزینه کنید
در کنار یک قلم موی نقاشی با کیفیت، شما می خواهید اطمینان پیدا کنید که تمام منابعی که قبل از شروع کردن نیاز دارید در اختیار دارید. این شامل بسط دهنده غلتک و نردبان پله ای محکم است.
بسط دهنده غلتک به شما کمک می کند تا بدون اینکه بازوهای خود را خیلی بکشید یا روی نوک انگشتان خود بایستید به دیوارهای بلند تر دسترسی پیدا کنید.
یک نردبان پله ای محکم به شما کمک خواهد کرد که در هنگام قلم مو زدن به سادگی به گوشه های بالای دیوارها دسترسی پیدا کنید. هر دو این وسایل مانع کشش بیش از حد بدن شما که صدمه ایجاد می کند، می شوند.

 

۱۰ روش ساده برای بیدار کردن فضاهای داخلی تان با جزئیات لوکس

ارسال شده توسط  method 
1818

10 روش ساده برای بیدار کردن فضاهای داخلی تان با جزئیات لوکس

چه در حال جستجو برای وارد کردن چند جزء لوکس به فضاهای داخلی تان باشید چه بخواهید کامل این کار را انجام دهید، در اینجا 10 روش ساده برای بیدار کردن خانه شما با این متعلقات پر زرق و برق وجود دارد.
1. با اثاثیه وارداتی و عتیقه های باستانی به فضاهای داخلی خود نشاط ببخشید:
برای بیشتر ما ایده سفر به دنیا و بازدید از مقاصد مجلل از هر گوشه از جهان یک رویای بسیار دلپذیر است. چه بتوانید به دنیا سفر کنید یا نه شما می توانید با اثاثیه وارداتی و عتیقه های باستانی که از قطعات مجلل الگو می گیرند، جزئیات لوکس را وارد خانه خود کنید. هیچ چیز بهتر از اثاثیه وارداتی پر زرق و برق، از عتیقه ها گرفته و اثاثیه مرغوب تا آینه ها، کارهای هنری و مجسمه های منحصربفرد، بیانگر لوکس بودن نیست.وجود چنین اسباب و اثاثیه ای می تواند به دکوراسیون منزل شما نمایی خاص و شیک را دهد.

7luxe-design-window-treatments

2. اندازه بزرگتر همواره به معنی بهتر بودن برای شهرنشینان لوکس نیست
اغلب ما اندازه بزرگتر را با مفهوم بهتر برابر می گیریم، اما وقتی بحث زندگی لوکس مطرح می شود اتاق های زیر شیروانی شهری و خانه های کوچک شیک که می توانند ارزشمند تر از یک ایالت که به صورت بی رویه در روستاها رشد کرده، باشند را نادیده نگیرید. با بیشینه کردن هر فوت مربع با متریال طراح مجلل، پرداخت کاریها، کارهای هنری و اثاثیه ای که برای سلیقه خاص شما و سکونت شهری دست چین شده اند، زندگی لوکس را وارد آپارتمان های کوچک شهری کنید.

2luxe-design-imports-home-office

3. از مراکز طراحی در منطقه خود برای یافته های لوکس بازدید کنید:
اگر نمی دانید اثاثیه ارزشمند نمایشگاه و طراح را از کجا بیابید به طوری که جاذبه¬ی مجللی را در فضاهای داخلی تان جاری کند، در نظر داشته باشید که از مراکز طراحی در منطقه خود بازدید کنید. مراکز طراحی ایده آل هستند زیرا اغلب تعداد کمی اثاثیه دارند که در جاهای دیگر دیده نخواهند شد. آنها همچنین قادر هستند تا آخرین طراحی ها را از طراحانی که مشتریان گران قیمت تر را تامین می کنند، همراه با راهنمایی ها و پیشنهادهای خاص طراح برای خانه شما، سفارش داده یا به نمایش بگذارند.
4. جزئیات هنرمند سفارشی تنها برای خانه شما ساخته می شوند
اگر از دیدن اثاثیه و دکور خانگی یکنواخت به عنوان انتخابهایی برای خانه تان خسته شده اید، چرا یک هنرمند را به کار نمی گیرید تا قطعات سفارشی برای خانه شما خلق کند؟ چه نقطه ای بالای شومینه داشته باشید که برای آن یک قطعه پر زرق و برق با رنگ هایی از فضاهای داخلی تان بخواهید، چه نیاز به یک مجسمه چشم نواز برای ورودی سرسرای اصلی دارید، یک هنرمند می تواند دقیقا چیزی که شما می خواهید را خلق کنید. یک قطعه سفارشی برای خانه شما، از نورپردازی و اثاثیه گرفته تا کارهای هنری و تاسیسات بیرون خانه، می تواند در جزئیات لوکس بهترین باشد.

5luxe-design-custom-artwork

5. پرداخت کاری های آشپزخانه و وسایل برقی با جذابیت لوکس
وقتی بحث پرداخت کاری ها، وسایل برقی و مدرن ترین تکنولوژی مطرح می شود، آشپزخانه شما شاید گران قیمت ترین اتاق خانه شما باشد. روش دیگری برای وارد کردن جزئیات لوکس به خانه تان یک آشپزخانه خوراک¬پزی است که با کیفیت ترین وسایل برقی آشپزخانه با ویژگیهای طراحی منحصر بفرد و همچنین پرداخت کاری هایی را به تصویر می کشد که در بیشتر خانه های معمولی نخواهید دید. کابینت سفارشی که اختصاصا برای آشپزخانه شما ساخته شده همراه با کاشی لوکس و وارداتی، چوب، فلزات و تجهیزات آشپزخانه از درجه حرفه ای می توانند آشپزخانه شما را وارد طبقه بندی بسیار جذاب کند. به پرداخت کاری های فلزی بی نظیر برای افزودن جسارت بیشتر به فضاهای داخلی خود، نگاهی بیندازید شاید با کمی دقت بتوانید برای دکوراسیون آشپزخانه خود طرحی جدید خلق کنید.

6luxe-design-kitchen-appliances

6. بهترین پارچه ها برای فضاهای داخلی خانه لوکس شما
پارچه ها یکی از قابل لمس ترین متعلقات در فضاهای داخلی خانه شما هستند که دستان، بدن و روح می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. آنها راحتی، امنیت، و زیبایی ارائه می دهند و می توانند یک طراحی لوکس خلق کنند که روحیه را در خانه شما را برقرار کند. به طراح داخلی مورد علاقه خود ملحق شوید تا روی پوشش پنجره ها، اثاثیه، بالش های کوچک تاکیدی و فرش طرح ریزی کنید تا از یک رنگ و رویه طراحی سفارشی برای فضاهای داخلی خود بهره ببرید. احتمالات بی نهایت هستند از کشمیر و ابریشم گرفته تا منسوجات وارداتی و دست ساز.بی شک نمی توان به راحتی از تاثیر پارچه در طرح نهایی که برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کرده ایم بگذریم.

3luxe-design-imported-furniture

7. تاثیراتی از اقامت در هتل های لوکس مورد علاقه خود وارد کنید
هیچ چیز مجلل تر از وارد شدن به یک تختخواب گرم و نرم با ملافه های لوکس و بالش¬های شیک که باعث می شود شما احساس سلطنتی بودن داشته باشید، نیست! جزئیات لوکس را از بهترین هتل ها وارد اتاق اصلی و حمام اصلی خود کنید، به همراه حوله های مخملی، ملافه وارداتی تخت، و یک تخت با طراحی سفارشی برای مطابقت با فضاهای داخلی تان که بهتر از این نمی تواند باشد. اگر شما در فرایند تغییرمدل اتاق خواب خود هستید، مانند هتل های لوکس سراسر جهان، نواحی جداگانه¬ای برای حریم شخصی انتخاب کنید. یک ناحیه اتاق نشیمن یا پذیرایی، یک اتاق خواب اصلی و یک تراس یا بالکن که از خانه شما تا فضاهای بیرونی گسترش یافته است می تواند اتاق خواب شما را به بهترین اتاق خانه تان تبدیل کند.

8luxe-design-bathroom-detail-ideas


8. امکانات گران قیمت حمام جاذبه ای مانند چشمه آب معدنی مجلل خلق می کنند
در حالیکه ممکن است شما فکر کنید در حال بازبینی یک جعبه جواهرات از کریستال کمیاب و جواهرات ارزشمند هستید، پرداخت کاری های گران قیمت حمام ها یک روش بی نظیر برای وارد کردن جاذبه¬ی لوکس به درون حمام شما است. حمام شما با محدوده ای از کریستال، طلا و سینک ها آینه دار با صفحات از جنس طلای سفید و وسایل لوله کشی تا مدرن ترین دوش و نوآوری های شستشو، می تواند پناهگاهی باشد که شما همواره می خواستید. به حمام خود نگاه کنید تا تلویزیون های تخت، آشپزخانه های کوچک، شومینه ها و چیزهای دیگر مربوط به تکنولوژی یعنی تلفن های هوشمند و از راه دور که برای خانه لوکس شما به کار گرفته می شوند را اضافه کنید.

luxe-design-bathroom-details

9. تکنولوژی مبتکرانه برای خانه لوکس مدرن
جزئیات لوکس نباید تنها تزئیناتی باشند. در خانه های امروزی ما با تکنولوژی هوشمند، نیاز رو به رشدی به خانه هایی وجود دارد که با سبک زندگی مورد تقاضای ما همخوانی داشته باشند. از مدرن ترین اتاق های رسانه برای خانواده و دوستان برای تماشای فیلم و تفریح، تا گجت های لوکس که کنترل سیستم سرمایشی/گرمایشی ما را فراهم می کنند، امنیت و حتی پوشش پنجره ها، محدودیتی در مقدار نوآوری هایی که خانه شما می تواند عرضه کند وجود ندارد. از یک متخصص صوتی-تصویری یا مشاور خانه هوشمند بخواهید تا ببیند چه امکاناتی به بهترین شکل برای خانه شما تاثیرگذار است.رسیدن بهدکوراسیون لوکس نیازمند طرح های خاص و منحصر به فردی است.

4luxe-design-dining-area


10. از نمایشگاه¬های خانگی بین المللی وقتی به منطقه شما می آیند بازدید کنید
فراموش نکنید که فضاهای داخلی لوکس و تکنولوژی مبتکرانه جایی که کمتر انتظار آن را دارید قابل یافت هستند. بررسی کنید که ببینید بازار یا همایش تکنولوژی بعدی چه وقت برای شهر محل سکونت شما برپا می شود. بیشتر شهرهای بزرگ اغلب دارای نمایشگاه¬های تکنولوژی بین المللی، اسباب خانه و طراحی هستند که طراحان و برند های برجسته را آورده تا آخرین گرایشات لوکس را برای خانه شما به تصویر بکشند. به آنها نگاه کنید تا برای خانه خود الهام بگیرید.

Comments