معماری دیدنی خانه tangga سنگاپور

معماری دیدنی خانه tangga سنگاپور


معماری دیدنی خانه tangga سنگاپور

استخر خانگی ، خانه تانجا  ( tangga ) سنگاپور در حوزه ی معماری های لوکس می تواند به عنوان یکی از بهترین طراحی اجراء شده حوزه ی معماری استخر به حساب آید. در این معماری نکته ای که نظر هر بیننده و بخصوص معماری را جلب می کند استخر فوق العاده ی جلوی تراس است .

ایده ای بکر برای به نمایش گذاشتن آب ، با یک لایه ی شیشه ای همراه با نمایی زیبا از سقف سبز پوشیده شده از گل ، گیاه و درختان که زیبایی خارق العاده ای به این خانه داده است.

اگر چه کشور سنگاپور خودش یک سقف سبز است اما ساخت چنین خانه هایی در آن بسیار دیده می شود. پلان های خانه توسط شرکت معمار آن که بنام تجاری «گز » معروف است ، طوری کشیده است که با اجراء آن از هر طرف نمایی واقعاً جالب و دیدنی به حاظران در محوطه هدیه می دهد. این بنا در سال ۲۰۰۹ میلادی در یکی از روستاهای کشور سنگاپور آن هم به جهت ساخت استخری جالب طراحی و به اجرا درآمده است.

آن چه که خانه تانگا سنگاپور را بیشتر مورد توجه معماران و توریست ها قرار داده است استخر رویایی و دیدنی آن است که معمار آن با نمایی در ورودی باغ آن هم با شیشه های سکوریت فوق العاده مستحکم توانسته است چشم نوازی این خانه را دو چندان و در بخش دیگری از اجرا و ساخت استخر که از طریق راه پله ای دیدنی نمایی آکواریومی را به زیر زمین این خانه ی مدرن می بخشد ، معماری خانه «tangga» را از سایر معماری های خانه های ویلایی سنگاپور جدا می کند.

با هم تصاویر زیبای این بنای دیدنی را تماشا می کنیم…

5252

 

Tangga-Residence-10-750x806

 

Tangga-Residence-13-750x808

 

photo-43280-1900

 

beautiful-pools-tangga-1

beautiful-pools-tangga-3
photo-43278-1900
Tangga-Residenc
Tangga-Residence-3-0-1-750x


Tangga-Residence-5-750x756

Tangga-Residence-

 

beautiful-pools-tangga-2

 

 

photo-43279-1900

MTS_TheShoveler-1154663-Upp

MTS_TheShoveler-1154662-Ver
MTS_TheShoveler-1154661-Cou
MTS_TheShoveler-1154659-Kit
MTS_TheShoveler-1154657-Fro
MTS_TheShoveler-1154658-Sid

منبع:homedsgn     منبع: 

 

فروش واحد تجاری در خیابان آزادی ، بورس واحد های تجاری مخصوص لوازم پیشرفته پزشکی و دندانپزشکی ، مغازه فروش وسایل دندانپزشکی ، واحد تجاری اداری وسایل پزشکی و دندانپزشکی ، پاساژ تخصصی وسایل پزشکی و دندانپزشکی ، خرید و فروش آپارتمان های اداری در تهران ، بورس تخصصی صنایع پزشکی  دندانپزشکی  علوم آزمایشگاهی  و داروسازی ، شرکتهای مواد اولیه -  تولید کننده وبازرگانی در رشته های  دندانپزشکی - تجهیزات پزشکی -  تجهیزات علوم آزمایشگاهی  -  داروسازی وزیست فناوری ،

 

  apartment ,آپارتمان , فروش آپارتمان , خرید آپارتمان , شمال , شمال تهران , فرشته , خیابان فرشته , آپارتمان خیابان آقا بزرگی , خرید آپارتمان در خیابان فرشته تهران , فروش آپارتمان در خیابان فرشته تهران , شمال شهر , تجریش , میدان تجریش ,الهیه , خیابان ولیعصر , خیابان ولیعصر تهران , پارک وی , بلاتر از چهار راه پارک وی , خیابان مقدس اردبیلی , ولنجک , خیابان ولنجک , خیابان آقا بزرگی , خیابان کامران , اداری , آپارتمان سند اداری , قیمت , قیمت آپارتمان

Comments