آپارتمان ۵۰ میلیون ‎دلاری ‎شاهزاده‎ سعودی + عکس
ه گزارش دزنا۲۴″روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت: شاهزاده “نواف بن سلطان بن عبدالعزیز آل سعود”،آپارتمان خود را که مشرف به رود “هدسون” در نیویورک است، به قیمت ۴۸٫۵ میلیون دلار به فروش گذاشته است.
فرشته آپارتمان
بر اساس این گزارش، آپارتمان این شاهزاده سعودی با مساحتی حدود  هشت هزار متر مربع متشکل از ۳ طبقه است که سال ۲۰۱۲ به قیمت ۷۵ میلیون دلار به فروش گذاشته شده بود.
فرشته آپارتمان
دیلی میل می افزاید: این شاهزاده ۸۲ ساله سعودی که سال ۲۰۰۲ به سکته مغزی مبتلا شد، با توجه به این که استفاده چندانی از این آپارتمان ندارد، آن را به فروش گذاشته است.
فرشته آپارتمان
این روزنامه انگلیسی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد این آپارتمان می نویسد: این آپارتمان چهارخوابه با چهار حمام است که با ادغام در شش واحد کوچکتر در طبقات پنجم، ششم و هفتم یک ساختمان ۳۱ طبقه ای واقع شده است.
فرشته
از دیگر ویژگی‌های این آپارتمان وجود باشگاه بدنسازی، اتاق بیلیارد، سالن آرایشگاه، اتاق ویژه دخانیات و یک اتاق نشیمن ۶۰ فوتی مشرف به رودخانه است.
آپارتمان فرشته

این آپارتمان یک استخر ماهی با آب شور مشابه آب دریاها به منظور حفظ حیات ماهی ها دارد. وجود جکوزی شش نفره و تراسی رو به فضای باز برای استفاد در تابستان ها از دیگر ویژگی های این آپارتمان است.
فرشته
اگر این آپارتمان به قیمت ذکر شده به فروش برسد در حقیقت به یکی از گران قیمت ترین آپارتمان های مسکونی جهان تبدیل خواهد شد.
فرشته


فرشته آپارتمان

آپارتمان ۵۰ میلیون ‎دلاری ‎شاهزاده‎ سعودی + عکس


Comments