سرنوشت مسکن مهر : حراج 118 هزار واحد مسکن مهر مازاد - بهزیستی مشتری مسکن مهر شد - 21 فروردین 95

posted Apr 9, 2016, 1:01 AM by فروش آپارتمان تهران   [ updated Apr 9, 2016, 1:23 AM ]
Mehr House

برداشتن دوپیش شرط خرید مسکن مهر

حراج 118 هزار واحد مسکن مهر مازاد


مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وجود ۱۱۸ هزار واحد مسکن مهر مازاد، گفت: شرط مالکیت شخصی و سابقه ۵ سال سکونت در شهر مورد نظر متقاضی، برای فروش واحدها برداشته شده است.

احمد اصغری مهرآبادی با بیان اینکه طرح فروش مسکن‌های مهر در استان‌ها در حال انجام است، گفت: هراستان برای فروش مسکن‌های مهر بدون متقاضی آگهی داده و تاکنون هم تعدادی از این واحدها به فروش رفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، وی با اشاره به اینکه چند درصد از این واحدها متقاضی پیدا کرده اند، اظهار داشت: برای فروش این واحدها شرط مالکیت شخصی و سکونت ۵ ساله هر متقاضی در استان مربوطه را برداشته ایم اما سایر شرایط همچنان اجرا می شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، تعداد واحدهای بدون متقاضی مسکن را ۱۱۸ هزار واحد در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: این واحدها در میان پروژه‌های تعاونی ها، سه جانبه و حتی تعدادی خودمالک هم به چشم می خورد و در تمامی استان ها از جمله استان تهران وجود دارد.

مهرآبادی با اعلام اینکه هر استان به طور جداگانه آگهی فروش واحدها را داده است، افزود: تاکنون آمار مشخصی از فروش واحدها به دست نیامده اما در روزهای آینده این اطلاعات جمع آورده شده و اطلاع رسانی می شود.

وی با بیان اینکه از حدود یک ماه قبل آگهی‌های فروش واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر داده شده است، گفت: عمده این واحدها در استان‌های خوزستان، اصفهان، البرز و گیلان قرار دارند اما در سایر استان‌ها هم این واحدها هستند.
 هیات دولت در بهمن ماه سال گذشته موافقت کرده است تا مازاد مسکن مهر در برخی از مناطق کشور بدون در نظر گرفتن برخی شرایط، به متقاضیان واگذار شود.

کلید واژه ها

 مسکن  ‌ مسکن مهر

اخبار مرتبط

بهزیستی مشتری مسکن مهر شد

مدیرعامل شرکت عمران پرند از تعیین تکلیف بخشی از واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: به زودی قراردادی با سازمان بهزیستی برای واگذاری ۱۰۰۰ واحد بدون متقاضی امضا می شود.

سید علی‌اکبر طاهری، با تاکید بر این‌که درگیر خدمات‌رسانی به پروژه‌های مسکن مهر هستیم، اظهار کرد: حدود 7000 مسکن مهر بدون متقاضی در پرند داریم که با توجه به دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف آنها طی روزهای آینده تفاهمنامه‌ای برای واگذاری 1000 واحد به بهزیستی امضا می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، وی با اشاره به ورود چند تعاونی مسکن برای خرید این واحدها، تصریح کرد: قیمت‌ واحدهای مذکور متفاوت است و متقاضیان باید 50 درصد از قیمت مسکن مهر را در زمان ثبت‌نام پرداخت کنند.

به گفته وی، این واحدها دارای 30 میلیون تومان تسهیلات بانکی هستند.

6 اسفندماه سال گذشته شرکت عمران پرند با ارائه لیست پروژه‌های مسکن مهر بدون متقاضی این شهر از آغاز ثبت‌نام این واحدها در قالب 29 پروژه خبر داد.

در بخشی از فرم تقاضای ثبت نام این پروژه‌ها آمده است؛  «...اقرار و تعهد می‌نمایم تشخیص احراز یا عدم‌احراز شرایط اینجانب برای ثبت نام و واگذاری مسکن مهر بر عهده آن دستگاه بوده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص نخواهم داشت. ضمناً تعهد می‌نمایم نسبت به واریز سهم آورده خود در حساب مربوطه به‌میزان اعلامی از سوی آن دستگاه، حداکثر ظرف مدت 7 روز از تاریخ اعلام و پرداخت مابقی آن در موعد مقرر اقدام نمایم؛ در غیر این صورت آن دستگاه مجاز به حذف ثبت نام اینجانب و ابطال درخواست اولیه بدون نیاز به انصراف کتبی می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام شامل تصویر همه صفحات شناسنامه و پشت و روی کارت ملی متقاضی و همسر، تصویر مدارک متقاضی دال بر سرپرست خانوار بودن و افراد تحت تکفل، و ارائه معرفی‌نامه از شرکت تعاونی (پس از تأیید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واریز وجه مورد نظر توسط متقاضی) یا مالک پروژه (خودمالک) در صورت انتخاب از پروژه‌های تعاونی‌ها یا خود مالکین است.

یک روز پس از این اطلاع‌رسانی مدیرعامل شرکت عمران پرند سیدعلی‌اکبر طاهری از تعیین تکلیف 800 واحد مسکن مهر بدون متقاضی خبر داده و گفته بود: بر اساس فراخوانی که داده‌ایم حدود 7000 هزار مسکن مهر بدون متقاضی به واجدان شرایط واگذار می‌شود.
 
وی  اظهار کرد: از حدود دو ماه پیش کارهای مربوط به تعیین تکلیف واحدهای بدون متقاضی  مسکن مهر که بالغ بر 7000 واحد است را شروع کردیم.

وی با بیان این‌که از دیروز برای عرضه این واحدها فراخوان داده و فرم ثبت‌نام را در سایت شرکت بارگذاری کرده‌ایم، تصریح کرد: تاکنون حدود 800 واحد تعیین تکلیف شده است.

وی اشاره به این‌که اولین شهر کشور هستیم که اقدام به ثبت‌نام برای واگذاری واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر کرده‌ایم، افزود: نمی‌خواستیم دستور وزیر راه در این زمینه روی زمین بماند و در این شرایط متقاضیان زمان بیشتری برای بررسی دارند و می‌توانند پس از تعطیلات نوروزی در این‌باره تصمیم‌گیری کنند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند همچنین از نهایی شدن قیمت 90 درصد از پروژه‌های هسا خبر داد و گفت: متقاضیان این پروژه برای انجام امور اداری و پیگیری‌های بعدی باید به کارگزاری شرکت عمران مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

  قیمت آپارتمان در تهران ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری آنلاین  , قیمت آپارتمان در تهران روی دیوار  ,  قیمت آپارتمان در تهرانپارس  ,  قیمت آپارتمان در کیش ,   قیمت آپارتمان در شهرک غرب , قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان  ,  قیمت آپارتمان  ,  جدول قیمت آپارتمان در تهران  ,  جدول قیمت آپارتمان مناطق تهران  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  جدول افزایش قیمت مسکن مهر  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  قيمت مسكن در مناطق مختلف تهران+جدول  ,  قيمت مسكن در تهران  ,  قيمت مسكن در سال 94  ,  قیمت آپارتمان در تجریش ,  قیمت آپارتمان در شمال تهران  ,  قیمت خانه در شمال تهران  ,  قیمت مسکن در شمال تهران  , قیمت مسکن در شمال شرق تهران  ,    

----------------------------------

#ملک , #خرید ملک , خرید مسکن #آپارتمان , #خرید آپارتمان , #خرید ملک در تهران ,
 #,ویلا  , #آپارتماناداری ,
 #apartment  , #آپارتمان , # فروش آپارتمان#خرید آپارتمان , # رامسر, #شمال , #شمال تهران ,    
#خیابان فرشته , # آپارتمان خیابان آقا بزرگی , # خرید آپارتمان در خیابان فرشته تهران ,
=============
اطلاعیه فروش آپارتمانهای سند اداری و مغازهای تجاری
 فروش واحد های تجاری و آپارتمان های اداری در بر خیابان آزادی تهران : مغازه های داخل پاساژ مناسب برای موبایل ، کامپیوتر ، صنایع دانش بنیان ، صنایع پزشکی ،  دندانپزشکی  ، علوم آزمایشگاهی  و داروسازی
واحد های اداری در متراژ های 60 الی 110 متر مناسب برای دفاتر  کلیه شرکت ها
اول منطه زوج و فرد طرح ترافیک با تامین پارکینگ 100 درصد و دسترسی مترو ، BRT
----------------------------------------------------------------------

قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان

 


Comments