قیمت آپارتمان در پونک تهران چند؟ +جدول - 28 آذر 94 - قیمت خانه‌های ویلایی تهران چند؟ +جدول - قیمت آپارتمان در دیباجی تهران متری چند؟ +جدول - مظنه قیمت آپارتمان نوساز در تهران؟ +جدول

posted Dec 19, 2015, 8:19 AM by فروش آپارتمان تهران

 قیمت آپارتمان در پونک تهران چند؟ +جدول - 28 آذر 94 - قیمت خانه‌های ویلایی تهران چند؟ +جدول - قیمت آپارتمان در دیباجی تهران متری چند؟ +جدول - مظنه قیمت  آپارتمان نوساز در تهران؟ +جدول 


گزارش‌ میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

آپارتمان در پونک تهران چند؟ +جدول


به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در پونک تهران می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:

کلید واژه ها

 ‌ قیمت مسکن  ‌ تهران

اخبار مرتبط

گزارش‌‌‌اقتصادآنلاین‌ازنرخ‌‌خریدوفروش‌‌املاک‌‌‌پایتخت

خانه‌های ویلایی تهران چند؟ +جدول


شاید بتصور همگان خانه‌های ویلایی تنها در شمال کشور باشد اما در شهرهای بزرگ یا کلان شهرهایی مانند تهران خانه‌های بزرگ و ویلایی وجود دارند که قیمت هر متر مربع آن از عرف منطقه بالاتر می‌باشد.

اقتصاد آنلاین - مرضیه طهماسبی؛ قیمت هر متر زیربنای این خانه‌های مسکونی ویلایی یا شخصی بسته به محله، منطقه، نوع ساخت و ساز و امکانات متفاوت است. با توجه به این موضوع که در شهرهای بزرگی مانند تهران که ساخت و ساز آپارتمانهای کوچک رو به افزایش است، هنوز هم افراد و خانواده های پرجمعیتی وجود دارند که خانه ویلایی و حیاط دار را ترجیح میدهند و تا حدودی اعتقاد دارند که خرید خانه ویلایی نیز برایشان به صرفه تر میباشد.

با این حال خرید و فروش خانه ویلای در سطح شهر نسبت به واحد آپارتمانی رشد چندانی ندارد و چه بسا که رو به کاهش می‌باشد. نکته قابل توجه در این بررسی این است که قیمت ویلا همچون قیمت واحدهای آپارتمانی به صورت منطقه‌ای تعیین نمی‌شود و قیمت‌ها بر اساس نوع سازه، متراژ و قیمت زیربنا محاسبه می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده خانه ویلایی در مناطق 22گانه شهری تهران است. بر این اساس گران‌ترین ویلا با قیمت متری 31،180،000 تومان در منطقه کامرانیه شمالی و ارزانترین آن با قیمت متری 3،900،000 تومان در منطقه کن می‌باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می‌باشد:کلید واژه ها

 ‌ قیمت مسکن  ‌ تهران

اخبار مرتبط

گزارش‌ میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

آپارتمان در دیباجی تهران متری چند؟ +جدول


به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در دیباجی تهران در آذر ماه 94است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:

کلید واژه ها

 ‌ قیمت مسکن  ‌ تهران

اخبار مرتبط

گزارش‌ میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

مظنه آپارتمان نوساز در تهران؟ +جدول


به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان نوساز در مناطق 22گانه شهری تهران است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:


کلید واژه ها

 ‌ قیمت مسکن  ‌ تهران

اخبار مرتبط

Comments