tehran 2 bedroom apartments - جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان دو خوابه در مناطق مختلف شهری تهران - 13 اسفند 94

posted Mar 3, 2016, 2:50 AM by فروش آپارتمان تهران   [ updated Mar 3, 2016, 3:01 AM ]
2 bedroom apartments

مظنه آپارتمان‌های دوخوابه تهران؟ +جدول

اقتصاد آنلاین - مرضیه طهماسبی: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان دو خوابه در مناطق مختلف شهری تهران است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می‌باشد:

کلید واژه ها

 قیمت مسکن  تهران

اخبار مرتبط

قیمت آپارتمان در منطقه 22 و تهرانسر؟ +جدول

اقتصاد آنلاین - محمود باقری : آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در منطقه 22 تهران و تهرانسر می‌باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می‌باشد:

اخبار مرتبط

قیمت مسکن در پرمعامله‌ترین منطقه تهران؟

بر اساس یک آمار رسمی، قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه 5 تهران بعد از گذشت چهار سال، بیش از دو برابر شده است.

 مرکز آمار ایران در یکی از گزارش‌های خود متوسط قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در مناطق 22گانه تهران را از بهار سال 90 تا پاییز سال 94 اعلام کرده است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، بر اساس این گزارش، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه 5 تهران معادل دو میلیون و دو هزار تومان اعلام شده که این رقم در بهار سال 91 به دو میلیون و 754 هزار تومان رسید و در بهار سال 92 با افزایش بسیار زیادی به چهار میلیون و 563 هزار تومان رسیده است.

با توجه به این گزارش، از بهار سال 92 تا بهار سال 93 قیمت مسکن در این منطقه تغییر چندانی نکرده و متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی چهار میلیون و 604 هزار تومان گزارش شده و با کمی افزایش در بهار سال 94 این رقم به چهار میلیون و 756 هزار تومان رسیده است.

آخرین قیمت اعلام شده نیز معادل هر مترمربع چهار میلیون و 732 هزار تومان است که در مقایسه با بهار سال 90 بیش از دو برابر افزایش قیمت داشته است.

 


کلید واژه ها

 قیمت مسکن  تهران

اخبار مرتبط

  قیمت آپارتمان در تهران ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری ,  قیمت آپارتمان در تهران همشهری آنلاین  , قیمت آپارتمان در تهران روی دیوار  ,  قیمت آپارتمان در تهرانپارس  ,  قیمت آپارتمان در کیش ,   قیمت آپارتمان در شهرک غرب , قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان  ,  قیمت آپارتمان  ,  جدول قیمت آپارتمان در تهران  ,  جدول قیمت آپارتمان مناطق تهران  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  جدول افزایش قیمت مسکن مهر  ,  جدول قیمت مسکن در مناطق تهران  ,  قيمت مسكن در مناطق مختلف تهران+جدول  ,  قيمت مسكن در تهران  ,  قيمت مسكن در سال 94  ,  قیمت آپارتمان در تجریش ,  قیمت آپارتمان در شمال تهران  ,  قیمت خانه در شمال تهران  ,  قیمت مسکن در شمال تهران  , قیمت مسکن در شمال شرق تهران  ,    

----------------------------------

#ملک , #خرید ملک , خرید مسکن #آپارتمان , #خرید آپارتمان , #خرید ملک در تهران ,
 #,ویلا  , #آپارتماناداری ,
 #apartment  , #آپارتمان , # فروش آپارتمان#خرید آپارتمان , # رامسر, #شمال , #شمال تهران ,    
#خیابان فرشته , # آپارتمان خیابان آقا بزرگی , # خرید آپارتمان در خیابان فرشته تهران ,
=============
اطلاعیه فروش آپارتمانهای سند اداری و مغازهای تجاری
 فروش واحد های تجاری و آپارتمان های اداری در بر خیابان آزادی تهران : مغازه های داخل پاساژ مناسب برای موبایل ، کامپیوتر ، صنایع دانش بنیان ، صنایع پزشکی ،  دندانپزشکی  ، علوم آزمایشگاهی  و داروسازی
واحد های اداری در متراژ های 60 الی 110 متر مناسب برای دفاتر  کلیه شرکت ها
اول منطه زوج و فرد طرح ترافیک با تامین پارکینگ 100 درصد و دسترسی مترو ، BRT
----------------------------------------------------------------------

قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمان  قیمت آپارتمانComments