Вікна REHAU (Рехау)


Вікна визначають якість життя! Вікна - це стиль життя! Вони стають частиною загального інтер'єру, дозволяють візуально змінювати простір приміщення. У старому будинку найчастіше не вистачає комфорту. А причиною вогкості, шуму, холоду і високих витрат на опалення (при постійно зростаючих цінах), буває старе вікно. Просто засклене, старе і не щільне, воно знижує цінність всього будинку. Вікна в буквальному сенсі «тонке місце» в стіні будинку, але ж вони повинні протистояти натиску ураганного вітру, граду, зливи, крижаного вітру, великого перепаду температур з внутрішнього і зовнішнього боку. Незалежно від того, де встановлюються вікна - в приватному житлі або промисловій установі - вони повинні відповідати всім технічним вимогам і нормам. Захистити ваше здоров'я і забезпечувати гарне самопочуття зможуть тільки якісні вікна.


Пропонуємо Вашій увазі вікна виготовлені з німецького профілю  REHAU (Рехау)3-камерні профілі.
 Базова профільна система – REHAU Euro-Design 60. Це 3-камерний профіль глибиною 60 мм, в якому гармонійно поєднані якість і економічність. В комбінації з двокамерним склопакетом з одним енергозберігаючим склом він задовольняє стандартні вимоги щодо тепло- та звукоізоляції. До складу конструкції входять два контури ущільнення, які затримують повітряний потік, а також попадання ззовні пилу та вологи. Ця система ідеально підходить для будинків з центральною системою опалення, в яких немає  ексклюзивних вимог до тепло- та звукоізоляції.
5-камерні профілі. В разі підвищених вимог до теплоізоляції, систематичного використання опалювальних приладів та кондиціонерів, Вам варто обрати «тепліші» п’ятикамерні  профільні системи – REHAU Euro-Design 70 або REHAU Brillant-Design, оснащені 2-камерними склопакетами з низькоемісійним склом, заповненими інертним газом. Варто  пам’ятати, що нормативні вимоги до вікон підлягають ревізії кожні 5-6 років через високу динаміку цін на енергоносії. Металопластикові вікна з п’ятикамерних профілів  не тільки відповідатимуть сучасним вимогам, але й дозволять суттєво заощадити на опаленні та кондиціюванні приміщень та споруд.

Системи REHAU Euro-Design 70 та REHAU Brillant-Design пропонують широкий вибір форм та кольорів для різноманітних дизайнерських рішень. Вам не обов’язково зупинятися на звичайних білих пластикових вікнах. Ви можете обрати вікна під будь-яку породу деревини, замовити кольорові алюмінієві накладки або імітувати обробку шкірою. Відмінними рисами профільної системи REHAU Brillant-Design є: гладка блискуча поверхня, скоси або заокруглення з зовнішнього боку стулки та вишукана кольорова палітра.


6-камерні профілі.  Якщо для Вас заміна вікон – це не тільки засіб покращення тепло- та звукоізоляції Вашого дому, але й інвестиція у майбутнє, тоді варто використовувати якомога тепліші 6-камерні системи, такі як REHAU Euro-Design 86 та REHAU GENEO. Значні витрати на заміну вікон у даному випадку швидко окупляться  за рахунок зменшення витрат на опалення та кондиціювання повітря в приміщенні, адже витрати на енергоносії у майбутньому будуть тільки зростати.Зверніть увагу, що застосування систем преміум-класу значно підвищує вартість Вашого житла.

Окрім цього, при заскленні будівель з пасивним опаленням варто звернути увагу на ексклюзивну профільну систему REHAU GENEO, яка в переважній більшості випадків дозволяє цілковито відмовитися від додаткового стального армування та забезпечує максимальну енергоефективність. Це відбувається завдяки наявності в системі інтегрованого армуючого шару з композитного матеріалу RAU-FIPRO, рецептура якого запозичена  з авіабудування та виробництва болідів гоночних автомобілів.

Види ламінації. 
За допомогою декоративних покриттів вікон та дверей, Ви можете підкреслити інтер’єрні рішення та зробити акцент на кольорі як усередині приміщення, так і зовні. Для цього ми пропонуємо широкий вибір декоративних покриттів в універсальному кольоровому виконанні, або таких, що імітують дерево. За індивідуальним бажанням замовника, декоративне покриття може наноситися з одного або з двох боків.

3118076  2178001  2052089  2065021  3149008  3152009    

2142001  1192002  3069041  1179002  1192001  1725105

    
Зробити замовлення, або отримати консультацію:

  Тел. 032 247 41 62

           096 469 70 84

                                                 063 455 26 63  

                                                                                              budfasad.lv@gmail.comComments