Дерев'яні вікна з євробрусу

   Вікна визначають якість життя! Вікна - це стиль життя! Вони стають частиною загального інтер'єру, дозволяють візуально змінювати простір приміщення. У старому будинку найчастіше не вистачає комфорту. А причиною вогкості, шуму, холоду і високих витрат на опалення (при постійно зростаючих цінах), буває старе вікно. Просто засклене, старе і не щільне, воно знижує цінність всього будинку. Вікна в буквальному сенсі «тонке місце» в стіні будинку, але ж вони повинні протистояти натиску ураганного вітру, граду, зливи, крижаного вітру, великого перепаду температур з внутрішнього і зовнішнього боку.Незалежно від того, де встановлюються вікна - в приватному житлі або промисловій установі - вони повинні відповідати всім технічним вимогам і нормам. Захистити ваше здоров'я і забезпечувати гарне самопочуття зможуть тільки якісні вікна!!!

   Сучасні деревяні вікна вже стали символом домашнього достатку і тепла, офісної респектабельності і елегантності. Дерев'яні Євро вікна володіють такими чудовими технологічними якостями, закладеними в матеріал самою природою, як низька теплопровідність, висока звукоізоляція, стійкість до температурних перепадів (що особливо важливо, враховуючи погодні умови в Україні), екологічність, і, нарешті, вони просто красиві. Крім того, дерев'яні вікна довговічні - якісно виготовлене і встановлене вікно з деревини здатне радувати Вас впродовж десятиліть.

   Пропонуємо якісні вікна, виготовлені з тришарового євробрусу.
  • тришаровий 68*82 мм (максимальна ширина склопакету 24 мм);
  • тришаровий 78*82 мм (максимальна ширина склопакету 36 мм);
  • чотиришаровий 92*82 мм (максимальна ширина склопакету 48 мм).                      Розпил ламелей проводиться радіально, що позитивно відбивається на якості готових виробів. Випускаються нами дерев'яні вікна відповідають санітарним і технічним нормативам. Сушка заготовок бруса проводиться при вологості до 12%. Це відповідає нормативам, встановленим для нашої кліматичної зони.

 Клеєний євробрус має ряд переваг в порівнянні з дерев'яним массивом.
-    відсутність вад деревини;
-    відсутність внутрішніх напруг за рахунок того, що елементи бруса мають невеликі розміри і склеюються в різних напрямках волокон;
-    стійкість до розтріскування, вигину, кручення, викривлення;
-    можливість отримання комбінованого бруса з використанням різних порід дерева


Вікна з євробрусу мають відмінні технологічні властивості, такі як:

-    низьку теплопровідність,
-    стійкість до перепадів температур;
-    екологічність;
-    естетичний зовнішній вигляд.
-    високу звукоізоляцію


Гнучка цінова політика і власне виробництво дозволяє  надати Вам найкращі  ціни на виготовлення і встановлення Дерев'яних вікон та дверей з євробрусу за індивідуальним замовленням в найкоротші терміни.

Дерев'яні вікна можуть бути виготовлені з таких видів деревини: дуб, сосна, меранті


Дуб: Вікна з дуба у всі часи вважалися ознакою достатку, гарного смаку та «елітності» власників житла. Сам матеріал дозволяє говорити про міцність вікон. Дуб має приголомшливий запас міцності, він не схильний до механічних дій і грубої фізичної сили. Вікна з дуба це красиво - саме естетичний вигляд дубових вікон робить їх бажаним елементом декору в багатьох сучасних будинках, квартирах і дачах. Дуб - це рідкісний та елітний матеріал, присутність якого в будинку робить його інтер'єр елегантним, «свіжим» і неперевершеним. Кожне вікно з дуба - це витвір мистецтва, який зробить дизайн будь-якого будинку вишуканим і довершенням. Дуб надійно захистити Ваше приміщення від зловмисників. Дуб дуже довговічний та надійний матеріал, який дозволить не думати Вам про заміну вікна дуже довго.


Кольорові рішення:

D1

D2

D3

D4

D7

D8

D9

DB2

DB3

DB4

DB6

DB7

DB8

 
   
Зробити замовлення, або отримати консультацію можна за телефонами:

  Тел. 032 247 41 62

           096 469 70 84

                                                063 455 26 63  

                                                                                              budfasad.lv@gmail.com


Comments