Сендвіч панелі Львів


Сфера використання сендвіч-
панелей 

Панелі, завдяки своїм теплоізоляційним, ваговим і естетичним якостям знаходять широке застосування в конструкціях фасадів громадських і виробничих будинків, а також для зовнішнього стінового і покрівельного обшивання будинків різноманітного призначення: торгових павільйонів, магазинів, офісів, торгових центрів, автосалонів, бензозаправних станцій, складських приміщень і ін. 

Сендвіч-панелі перевершують традиційні будівельні матеріали за теплоізоляційними характеристиками в 10-15 разів.

Панелі застосовують також для монтажу внутрішніх перегородок будинків, для утеплення існуючих блокових будинків, для теплоізоляції низькотемпературних приміщень. Панелі поставляються готовими до установки, легко монтуються, не піддаються впливу погодних умов. Панелі легко транспортуються, переносяться вручну і не вимагають додаткового обслуговування.


Конструкція сендвіч-панелей

Панелі являють собою тришарову конструкцію з обкладками зі сталевого  оцинкованого листа з полімерним покриттям і середнім шаром - утеплювача.

При виготовленні облицювань панелей застосовується тонколистова оцинкована сталь з полімерним покриттям, товщиною 0,5мм.

Сталь з полімерним покриттям виробництва провідних закордонних фірм із поліетиленовою захисною плівкою, що охороняє панелі від механічних пошкоджень при транспортуванні, монтажі і збереженні, має широку колірну гаму. Як утеплювач у панелях використовується мінеральна плита з базальтового волокна чи пінополістирол.

За рахунок великого вибору кольорів сендвіч панелей, вам вдасться підібрати той колір, який Ви хочете. Колірна гамма сендвіч панелей настільки широка,що здатна задовольнити будь-яку архітектурну задумку замовника.

Стінова сендвіч-панель

Сендвіч панелі стінові представляють собою огороджувальні конструкції, 

які завдяки особливій міцності і довговічності використовуються в будівництві виробничих і комерційних приміщень, складів,ангарів, будівель торговельно-розважального призначення, спортивних комплексів, а також служать для 
утеплення вже існуючих споруд.

Основними перевагами сендвіч-панелей стінових над іншими стіновими матеріалами є: висока ступінь негорючості, висока властивось теплоізоляції і шумоізоляції, їх використання полегшує монтажстінового огородження, тим самим скорочуючи строки 
зведення будівель.

  

 Ціни на стінові сендвіч панелі

 Товщина панелі Пінополістирол
грн/м²
 Мінеральна вата
грн/м²
 Пінополіуретан
євро
/м²
 100450 590  22
 150490 650  27
 200530700 -----

Зробити замовлення, або отримати консультацію можна за телефонами:

Тел. 032 247 41 62

                                              096 469 70 84

                                               063 455 26 63  

                                     budfasad.lv@gmail.com    


Покрівельна (дахова) сендвіч-панель

Сендвіч 
панелі покрівельні використовуються при влаштуванні покрівлі дахів різних будівель і споруд,які зводяться згідно каркасно-панельній схемі

Застосування сендвіч-панелей покрівельних забезпечує даху надійність, красивий і сучасний зовнішній вигляд, прекрасну теплоізоляцію та шумоізоляцію, а також довгий експлуатаційний період, швидкий монтаж і комплексне рішення всіх вузлів. Сендвіч-панелі покрівельні чудово витримують будь-які погодні умови чи то спека, сніг, дощ або сильний вітер, і температури від-65С до +75 С.


Оздоблювальні елементи:  Виготовляємо будь-якоі конфігурації оздоблювальні (фасадні,добірні) елементи по замовленню.