Будівлі з сендвіч-панелей

Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва "під ключ" виробничих, складських, торгових, сільськогосподарських, офісних споруд, гаражів, автомийок, кіосків, магазинів, павільйонів, а також монтаж складних металевих конструкцій та реконструкцію існуючих будівель.

Матеріали і технології, які використовуються для будівництва з сендвіч панелей обумовлюють вагомі переваги будівельних об`єктів , це насамперед :
- зниження собівартості будівництва за рахунок скорочення його строків і скорочення затрат на капітальне будівництво ( не потрібен тяжкий фундамент ) 
- таке приміщення є дуже теплим 
- можливість подальшого розширення, або перепланування приміщень 

- зручність монтажу 
- пожежобезпечні панелі 
- високоякісна антикорозійна обробка матеріалів.

Основний напрямок нашої діяльності - швидкомонтовані будівлі з легким металевим каркасом та огороджуючими конструкціями у вигляді мінераловатних або пінополістирольних сендвіч- панелей, а також панелей поелементної зборки.


Кіоски,торгові з сендвіч-панелей - оптимальне рішення для здійснення торгівлі різноманітними товарами. Торгові павільйони, кіоски - це швидкомонтованіі модульні будівлі з сучасним дизайном. Виготовлення кіосків і павільйонів здійснюється нами "під ключ".


 Швидкомонтовані ангари.
 
Швидкомонтовані збірні ангари, склади використовуються в якості складських, виробничих, спортивних приміщень. Металеві каркасні і безкаркасні ангари до пяти разів дешевші за аналогічні за площею конструкцій, побудованих звичайним способом (фундамент, бетон, цегла, блоки). Терміни будівництва ангара складає два-три тижні.


Овочесховища, картоплесховища, фруктосховища, зерносховища, холодильні і морозильні склади і термінали.
Будівництво "під ключ"Зробити замовлення, або отримати консультацію можна за телефонами:

                                     Тел. 032 247 41 62

                                                 096 469 70 84

                                                   063 455 26 63  

                                            budfasad.lv@gmail.comМагазин
 з сендвіч-панелей
.
 Виконуємо будівництво магазину з сендвіч-панелей.Магазин з сендвіч панелей - реальна можливість відкрити власне підприємство в будь-якому місці - на автобусній зупинці, поряд з автомагістраллю, в умовахі компактної міської забудовиАрхітектура і зовнішній вигляд магазину з сендвіч-панелей вигідно вигідно вписується  в сучасний міський ландшафт.
Дачні садові будиночки
 - 
це відмінне рішення для тих, хто не хоче проблем капітального будівництва великого цегляного будинку. 
Літній дачний будиночок може бути побудований у два поверхи, що заощаджує місце на дачі. Дачні будиночки, садові будинки бувають різних розмірів. Особливо гарні такі збірні дачні, садові будиночки в умовах існуючої на даний момент економічної ситуації в Украіні.

 Так на невеликій площі цілком реально звести повноцінний котедж з багатьма кімнатами і навіть підсобним приміщенням. На першому поверсі звичайно розташовують кухню і вітальню, на другому - спальню та дитячу кімнату. Але навіть якщо потрібну кількість приміщень відразу передбачити не вдалося, будівля цілком можна розширити. Більш того, конструкція дозволяє добудувати ще один поверх: дах, матеріалами для якої служать покрівельні сендвіч-панелі, демонтується так само легко, як і встановлюється. На опорну конструкцію кладуться чергові перекриття, добудовуються стіни - і ваш заміський будинок виріс прямо на очах!

Підсторінки (1): Сендвіч панелі Львів