Розсувні балкони з ПВХ і алюмінію

Розсувні системи з ПВХ
Представлямо новинку на ринку віконних систем призначених для засклення балконів і лоджій

Sliding Window Systems.


    Ця розсувна система виконана з трикамерного профілю з оцинкованим армуванням, оснащена склопакетом, новітньою фурнітурою і надійним ущільненням. Ці сучасні технології дають можливість здешевити дану конструкцію до рівня алюмінієвих розсувних систем.

    Принциповою відмінністю від алюмінієвих розсувних конструкцій є те, що в дані металопластикові розсувні вікна встановлюється не одне скло, а - склопакет, і профіль із стулками має три повітряні камери з металевим оцинкованим підсилювачем, тому стулки в закритому положенні є надійним бар'єром від спеки, холоду і небажаних проникнень.
Всі конструкції оснащені фурнітурою ROTO FRANK, за рахунок чого вони стабільні і легкі в експлуатації.

 
   


     
Зробити замовлення, або отримати консультацію можна за телефонами:

                                   Тел. 032 247 41 62

                                                 096 469 70 84

                                                 063 455 26 63 

                                             budfasad.lv@gmail.com


                                                                      
Розсувні системи з алюмінію 

Система''PROVEDAL'' - серія розсувних конструкцій використовується для засклення балконів та офісних перегородок. Призначений для виготовлення разсувних, що легко знімаються вікон, а також відкривних чи глухих вікон, товщиною 4 або 6 см. Профіль екструдований із сплаву алюмінію 6063 (UNE 38.337), може бути анодований методом анодного окислення або помальований методом електростатичного напилення в білий, або інший колір. 

Допускається встановлення як одинарного скла, так і склопакету товщиною до 16 мм, але можливість встановлення склопакету, як правило не використовуєтся, так як цей профіль являється "холодным" і встановлення склопакету не є доцільним. 

Спеціальна конструкція профілю рами з направляючими для роликів забезпечує покращене ковзання стулки, запобігає виробленню підшипників. Велика кількість додаткових типів профілю для вирішення різноманітних монтажних завдань. У одній рамі можливе виконання від 2-х до 6-ти рухомих стулок. Можливе комбінування глухих і розсувних секцій, а також скління не лише прямих лоджій, але також балконів і лоджій складніших конструкції. 

Варто звернути особливу увагу на те, що завдяки широкому вибору з`єднувачів, додаткових і декоративних елементів, алюмінієві системи PROVEDAL дозволяють втілити широкий спектр дизайнерських рішень. 

Зробити замовлення, або отримати консультацію можна за телефонами:

                                   Тел. 032 247 41 62

                                                 096 469 70 84

                                                 063 455 26 63 

                                             budfasad.lv@gmail.com

                                                                      
                                                 


Переваги розсувних балконів і лоджій  з ПВХ:

- збереження внутрішнього простору;
- заощадження тепла і затишку в домі;
- краса і елегантність;
- перевірений часом якість і екологічність;
- поєднання можливості легкого демонтажу стулок з їх противзломністю;
- простота в обслуговуванні і експлуатації;
- всі вікна встановлюються з гарантійним терміном в 5 років і терміном експуатаціі більше 40 років.


Переваги розсувних балконів і лоджій з алюмінію:

1. Економія простору. Розсувні стулки відчиняються паралельно площині балконної рами, а значить не забираються дорогоцінні метри Вашого балкона. Ви можете розміщати вазони на підвіконнику не боячить, що при відкриванні вікна їх можна перевернути.

2. Мала вага конструкції. Завдяки використанню алюмінію конструкція балконної рами буде міцною і в той же час значно легшою, ніж при засклінні металопластиковою рамою. Це дозволяє використовувати розсувні алюмінієві системи для балконів та лоджій, в яких не допускається велике навантаження.

3. Довгий термін служби. Використання алюмінію в розсувних конструкціях забезпечує найдовший термін служби меред всіх існуючих на сьогодні вікон - близько 80 років. Крім того, алюміній не піддається корозії, легкий та вогнетривкий матеріал, що робить таку раму майже ідеальною.

4. Екологічна безпека. Алюміній - це екологічно чистий метал, який не містить важких домішок та не виділяє шкідливих речовин.

5. Елегантний зовнішній вигляд та відмінне світлопропускання.Балконна рама виготовляється з тонкого та міцного алюмінієвого профілю, що дозволяє збільшити розміри скла та поступлення світла в приміщення.

6. Безпека. Відкриванню балконної рами ззовні перешкоджає надійна система блокування закритих стулок замком-клямкою.