Продукція і послуги

                           
Металопластикові вікна


Вікна визначають якість життя! Вікна - це стиль життя! Вони стають частиною загального інтер'єру, дозволяють візуально змінювати простір приміщення. У старому будинку найчастіше не вистачає комфорту. А причиною вогкості, шуму, холоду і високих витрат на опалення (при постійно зростаючих цінах), буває старе вікно. Просто засклене, старе і не щільне, воно знижує цінність всього будинку. Вікна в буквальному сенсі «тонке місце» в стіні будинку, але ж вони повинні протистояти натиску ураганного вітру, граду, зливи, крижаного вітру, великого перепаду температур з внутрішнього і зовнішнього боку. Незалежно від того, де встановлюються вікна - в приватному житлі або промисловій установі - вони повинні відповідати всім технічним вимогам і нормам. Захистити ваше здоров'я і забезпечувати гарне самопочуття зможуть тільки якісні вікна.

                        
Пропонуємо Вашій увазі вікна виготовлені з елітних профілів:      Veka   REHAU
Елітні вікна з дерева (євробрус)   
а, також вікна  середньої цінової категорії: WDS

Засклення балконів. Прибудова балконів

Пропонуємо сучасні методи засклення балконів і лоджій з металопластику, алюмінію, сендвіч-панелі. Відкривні і розсувні системи. Розширення існуючого балкону. Прибудова балкону на будь-якому поверсі. Заміри, консультації. доставка матеріалів. робота "під ключ".

Надаємо такий набір робіт по облаштуванню балконів і лоджій...

Детальніше >>>Вхідні броньовані двері

Вхідні броньовані двері  - один з найважливіших  предметів в будинку. Броньовані двері  виконують декілька важливих функцій. В першу чергу вхідні  броньовані двері надійний захист квартири, а також перше враження  про хазяїна.  Пропонуємо якісні і  надійні броньовані двері для Вашого  житла. Хоча, наші  броньовані двері це не лише надійність  і якість, але і великий  вибір дизайну, асортимент обробного  матеріалу, замків, що мають  високий рівень безпеки, і  фурнітури провідних виробників.

Виготовлені за найсучаснішими технологіями,
з використанням якісних матеріалів, броньовані двері  відповідають найвищим вимогам. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому пропонуємо броньовані двері тільки найнадійніших виробників. У нас Ви зможете підібрати броньовані двері будь-якого формату, розміру і конструкції.

Ми не лише доставимо Ваше замовлення,
броньовані двері, але і встановимо вхідні двері і броньовані двері, надамо гарантію. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і робимо усе можливе, щоб співпраця з нами була для Вас як можна приємніше.

Міжкімнатні двері

Красиві і  якісні дерев'яні міжкімнатні двері  в  квартирі - сьогодні це  не розкіш, а ознака  доброго смаку.

Виготовляються міжкімнатні двері , з висококласних  матеріалів вітчизняного і зарубіжного  виробництва. Сучасна технологія  виключає, можливість розсихання і розшарування  міжкімнатних дверей. Сьогодні на ринку представлено два види міжкімнатних дверей - натуральні  дерев'яні міжкімнатні двері, а також комбіновані міжкімнатні двері, частково або  повністю створені з деревоподібных  матеріалів(МДФ)

Оскільки міжкімнатні двері  є невід'ємною частиною інтер'єру, наша продукція відрізняється не лише якісною деревиною, але і надійною і красивою фурнітурою відомих виробників. Асортимент моделей дверей дуже великий, і Ви зможете без особливих зусиль підібрати міжкімнатні двері , які якнайкраще гармоніюватимуть з інтер'єром квартири або будинку. Наші менеджери завжди допоможуть зробити правильний вибір, а майстри швидко та якісно встановлять міжкімнатні двері
.