Projekty‎ > ‎

2016 Zdrowe odżywianie

Masz problem z przyswajaniem wiedzy? 
Twoje oceny Cię nie satysfakcjonują?
Masz do zrobienia projekt i musisz spędzić nad nim całą noc, natomiast znane przez Ciebie metody wspomagania organizmu zawodzą?
Twój organizm jest już uodporniony na hektolitry wypijanej kawy i energetyków, a Ty nadal nie masz wystarczajaco dużo enegii? 
Przygnębia Cię nadchodząca sesja oraz listopadowa pogoda?
albo po prostu interesujesz się tematem świadomoego odżywiania i chcesz pogłębić swoja wiedzę czy obalic mity na ten temat?

Trafiłeś/aś idealnie.!

Serdecznie zapraszam na wykład na temat jak przeżyć do końca semestru bez poprawek oraz rozkręcić na maxa swój organizm przy pomocy diety oraz odpowiedniego stylu życia.

Widzimy się!więcej o Marcie: 
Jest absolwentką Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Warszawskiej, Dietetyki ukończonej na Warszawskiem Uniwersytecie Medycznym oraz studium podyplomowego w Wyższej Szkole Artystycznej na kierunku Nowoczesny Wizaż i Stylizacje. Do niedawna związana zawodowo z firmą produkującą sprzęt medyczny jednorazowego użytku - Balton Sp. Z.o.o., gdzie odpowiedzialna była za proces produkcji implantów naczyń krwionośnych. Aktualnie właścicielka firmy Centrum Kreowania Wizerunku (http://www.self-awareness.pl/), gdzie świadczy usługi z zakresu doradztwa żywieniowego, dietetyki, naturoterapii, a także wizażu, charakteryzacji czy stylizacji. Autorka licznych wykładów o tematyce świadomego życia – świadomych wyborów żywieniowych, kosmetyków oraz stylizacji dopasowanych do konkretnego typu urody. Wieloletnia laureatka Stypendium Naukowego Rektora dla najlepszych studentów, Stypendium St. Miasta Warszawy im. Jana Pawła II oraz Stypendium Naukowego im. Mieczysława Króla. Związana z organizacjami studenckimi TVPW, FITSGGW oraz NSZ UW, gdzie obecnie jest koordynatorką projektu Prawie Kino Muzyczne.

WSTĘP WOLNY !