Final Results

 

PLACE

NAME

RACE BIB

TOWN

CLUB

TIME

km

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

SMF TEAM

2.49.22

 

2

ΚΑΛΟΓΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

13

ΑΘΗΝΑ

ΤΖΕΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ BIKES

2.55.40

Lucky winner

3

 ΜΕΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

42

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

SMF TEAM

3.05.02

Lucky winner

4

 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

38

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VELOS - BOTTECCHIA

3.06.25

 

5

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28

ΓΡΕΒΕΝΑ

1000 ΔΕΝΤΡΑ

3.06.26

 

6

ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

49

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.06.26

 

7

ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

48

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.13.33

 

8

ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

ΠΡΕΒΕΖΑ

Σ.Ο.Π.  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

3.17.33

Lucky winner

9

ΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

39

 ΝΑΟΥΣΑ

 Π.ο Βελος/Θωμάς-Μιχάλια bikes

3.20.16

 

10

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

10

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ

3.23.46

 

11

 ΖΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

20

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ACTION BIKE CLUB

3.28.18

 

12

ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

53

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

FOR BIKES ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

3.30.26

 

13

ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

22

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VELOS - BOTTECCHIA

3.30.55

Lucky winner

14

 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

60

 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 ΑΡΗΣ

3.33.28

 

15

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

18

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Action Bike

3.33.41

Lucky winner

16

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

64

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ

3.35.48

 

17

ΚΥΡΙΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

65

 ΚΑΣΤΟΡΙΑ

 

3.38.50

Lucky winner

18

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΪΟΣ

47

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.44.05

Lucky winner

19

 ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

26

ΦΛΩΡΙΝΑ

Yammm Racing Team

3.45.25

 

20

SIMON TOWNER

33

 ΛΕΥΚΑΔΑ

 TEAM GET ACTIVE

3.46.54

 

21

ΝΤΕΜΚAΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

45

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΑΠΟΓ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.49.02

 

22

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

40

ΕΔΕΣΣΑ

 

3.51.42

 

23

ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

8

ΑΡΤΑ

 

3.55.56

 

24

ΜΗΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

11

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ

3.57.18

 

25

ΚΑΤΣΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1

ΠΡΕΣΠΑ

www.zeuscycling.com

4.01.37

 

26

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

44

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

GPL Team

4.01.37

 

27

ΣΕΞΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

24

ΕΔΕΣΣΑ

CICLISTA DEL NORD racing team

4.02.53

Lucky winner

28

ARSOVSKI  NICOLCHE

59

SKOPJE

OXYGEN

4.05.40

Lucky winner

29

ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

17

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.07.03

 

30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

12

ΑΘΗΝΑ

 

4.07.13

 

31

ΣΚΟΝΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

37

 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 Assos /For bikes

4.10.20

 

32

 ΜΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

30

        ΝΑΟΥΣΑ        

 ΠΟ.ΦΥ.Ο.Νάουσας

4.10.36

 

33

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   

23

ΛΑΡΙΣΑ  

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4.12.41

Lucky winner

34

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

58

ΓΡΕΒΕΝΑ

EPOG

4.13.46

 

35

 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

15

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.15.46

 

36

ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΗΝΕΙΟΥ

4.16.16

Lucky winner

37

ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

31

ΝΑΟΥΣΑ

 ΠΟ.ΦΥ.Ο.Νάουσας

4.20.21

 

38

 ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

51

ΦΛΩΡΙΝΑ

Σ.Ο.Χ.  ΦΛΩΡΙΝΑΣ

4.28.50

 

39

RADEVSKI DEIAN

54

SKOPJE

OXYGEN

4.34.15

 

40

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

46

ΓΡΕΒΕΝΑ

 

4.40.17

Lucky winner

41

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

57

ΓΡΕΒΕΝΑ

EPOG

4.48.04

 

42

 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

14

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.55.23

 

43

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

16

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

PHYSICAL

4.56.23 ***

 

44

ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

35

ΛΑΡΙΣΑ 

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4.57.16

Lucky winner

45

 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

ΦΛΩΡΙΝΑ

ENERGYM

5.05.05

Lucky winner

46

ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9

ΚΟΖΑΝΗ

 

5.14.35

 

47

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

50

ΛΑΡΙΣΑ

GPL Team

5.16.57

 

48

ΣΛΙΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

61

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

5.25.57

 

49

         ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                

68

ΣΕΡΡΕΣ

 Μαχητές Σερρών

5.26.03

Lucky winner

50

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

 ΠΑΡΓΑ

 

5.28.53

Lucky winner

51

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

66

KOZANH

 Ποδηλατες Σερβιων

3.14.00

40km

52

ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ

19

ΝΑΟΥΣΑ

 

3.37.00

40km

53

ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

62

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

3.58.00

40km

54

ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

27

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

4.02.00

40km

55

STANISAVOSKI VASE

56

SKOPJE

OXYGEN

4.03.04

40km

56

GORGIEVSKI TOSE

55

SKOPJE

OXYGEN

4.34.24

40km

57

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

67

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

5.29.18

40km

 

 

 

 

 

 

 

1

 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

4

ΦΛΩΡΙΝΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3.24.56

40km

 

 

 

 

 

 

 

 

GOBEL SYLVAN

2

ΠΡΕΒΕΖΑ

Σ.Ο.Π  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

DNF

 

 

ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

DrosopigiRace.ing

DNF

 

 

 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

25

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ASSOS

DNF

 

 

ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

29

ΚΟΖΑΝΗ

PODILATOMANIA TEAM

DNF

 

 

SIMON COLE

32

ΛΕΥΚΑΔΑ

Filandros club Lefkada. 

DNF

 

 

 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

36

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 Cycling spot/ Μαχητες Πευκων

DNF

 

 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

43

ΛΑΡΙΣΑ

GPL Team

DNF

 

 

ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

52

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ΠΩΜΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

DNF

 

 

ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

63

 ΤΡΙΑΔΙ-ΘΕΡΜΗΣ

   ΠΑΟΚ

DNF

 

 

ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7

 ΑΡΤΑ

Π.Ο.ΑΡΤΑΣ - Tailwind Bikeshop

DNF

 

 

PLACE

RACE BIB

NAME

CAT

TOWN

TEAM

TIME

km

1

41

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

RED

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

SMF TEAM

2.49.22

 

2

13

ΚΑΛΟΓΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

RED

ΑΘΗΝΑ

ΤΖΕΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ BIKES

2.55.40

 

3

42

 ΜΕΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

RED

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

SMF TEAM

3.05.02

 

4

28

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

RED

ΓΡΕΒΕΝΑ

1000 ΔΕΝΤΡΑ

3.06.26

 

5

48

ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

RED

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.13.33

 

6

26

 ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

RED

ΦΛΩΡΙΝΑ

Yammm Racing Team

3.45.25

 

7

59

ARSOVSKI  NICOLCHE

RED

SKOPJE

OXYGEN

4.05.40

 

8

15

 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

RED

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.15.46

 

9

46

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

RED

ΓΡΕΒΕΝΑ

 

4.40.17

 

10

57

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

RED

ΓΡΕΒΕΝΑ

EPOG

4.48.04

 

11

16

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

RED

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

PHYSICAL

4.56.23 ***

 

12

68

         ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                

RED

ΣΕΡΡΕΣ

 Μαχητές Σερρών

5.26.03

 

13

62

ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

RED

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

3.58.00

40km

 

29

ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

RED

ΚΟΖΑΝΗ

PODILATOMANIA TEAM

DNF

 

PLACE

RACE BIB

NAME

CAT

TOWN

TEAM

TIME

km

1

38

 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VELOS - BOTTECCHIA

3.06.25

 

2

49

ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

GREEN

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.06.26

 

3

21

ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

GREEN

ΠΡΕΒΕΖΑ

Σ.Ο.Π.  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

3.17.33

 

4

39

ΝΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 GREEN

 ΝΑΟΥΣΑ

 Π.ο Βελος/Θωμάς-Μιχάλια bikes

3.20.16

 

5

10

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

GREEN

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ

3.23.46

 

6

20

 ΖΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ACTION BIKE CLUB

3.28.18

 

7

22

ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

VELOS - BOTTECCHIA

3.30.55

 

8

18

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Action Bike

3.33.41

 

9

64

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ

3.35.48

 

10

65

ΚΥΡΙΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

GREEN

 ΚΑΣΤΟΡΙΑ

 

3.38.50

 

11

33

SIMON TOWNER

GREEN   

 ΛΕΥΚΑΔΑ

 TEAM GET ACTIVE

3.46.54

 

12

47

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΪΟΣ

GREEN

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ASSOS FOR BIKES

3.44.05

 

13

40

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

GREEN

ΕΔΕΣΣΑ

 

3.51.42

 

14

8

ΒΑΓΕΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

GREEN

ΑΡΤΑ

 

3.55.56

 

15

44

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

GREEN

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

GPL Team

4.01.37

 

16

17

ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.07.03

40km

17

58

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

GREEN

ΓΡΕΒΕΝΑ

EPOG

4.13.46

 

18

51

 ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

GREEN

ΦΛΩΡΙΝΑ

Σ.Ο.Χ.  ΦΛΩΡΙΝΑΣ

4.28.50

 

19

54

RADEVSKI DEIAN

GREEN

SKOPJE

OXYGEN

4.34.15

 

20

35

ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

GREEN

ΛΑΡΙΣΑ 

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4.57.16

 

21

50

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

GREEN

ΛΑΡΙΣΑ

GPL Team

5.16.57

 

22

61

ΣΛΙΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

GREEN

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

5.25.57

 

23

66

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 GREEN

KOZANH

 Ποδηλατες Σερβιων

3.14.00

40km

24

56

STANISAVOSKI VASE

GREEN

SKOPJE

OXYGEN

4.03.04

40km

25

55

GORGIEVSKI TOSE

GREEN

SKOPJE

OXYGEN

4.34.24

40km

26

67

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

5.29.18

40km

 

3

ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

GREEN

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

DrosopigiRace.ing

DNF

 

 

43

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

GREEN

ΛΑΡΙΣΑ

GPL Team

DNF

 

 

36

 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 GREEN

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 Cycling spot/ Μαχητες Πευκων

DNF

 

 

7

ΠΑΛΗΟΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 GREEN

 ΑΡΤΑ

Π.Ο.ΑΡΤΑΣ - Tailwind Bikeshop

DNF

 

PLACE

RACE BIB

NAME

CAT

TOWN

TEAM

TIME

km

1

53

ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

GOLD

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

FOR BIKES ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

3.30.26

 

2

60

 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

GOLD

 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 ΑΡΗΣ

3.33.28

 

3

45

ΝΤΕΜΚAΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

GOLD

ΓΡΕΒΕΝΑ

ΑΠΟΓ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.49.02

 

4

11

ΜΗΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

GOLD

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ

3.57.18

 

5

1

ΚΑΤΣΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

GOLD

ΠΡΕΣΠΑ

www.zeuscycling.com

4.01.37

 

6

24

ΣΕΞΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

GOLD

ΕΔΕΣΣΑ

CICLISTA DEL NORD racing team

4.02.53

 

7

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

GOLD

ΑΘΗΝΑ

 

4.07.13

 

8

37

ΣΚΟΝΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 GOLD

 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 Assos /For bikes

4.10.20

 

9

30

 ΜΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

GOLD

        ΝΑΟΥΣΑ        

 ΠΟ.ΦΥ.Ο.Νάουσας

4.10.36

 

10

23

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   

GOLD

ΛΑΡΙΣΑ  

ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ

4.12.41

 

11

31

ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

GOLD

ΝΑΟΥΣΑ

 ΠΟ.ΦΥ.Ο.Νάουσας

4.20.21


12

14

 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

GOLD

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 PHYSICAL

4.55.23

 

13

6

 ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

GOLD

ΦΛΩΡΙΝΑ

ENERGYM

5.05.05

 

14

9

ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

GOLD

ΚΟΖΑΝΗ

 

5.14.35

 

15

5

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 GOLD

 ΠΑΡΓΑ

 

5.28.53

 

16

19

ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ

GOLD

ΝΑΟΥΣΑ

 

3.37.00

40km

17

27

ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

GOLD

ΦΛΩΡΙΝΑ

 

4.02.00

40km

18

34

ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

GOLD

ΛΑΡΙΣΑ

ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΗΝΕΙΟΥ

4.16.16

40km

 

2

GOBEL SYLVAN

GOLD

ΠΡΕΒΕΖΑ

Σ.Ο.Π  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

DNF

 

 

25

 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

GOLD

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ASSOS

DNF

 

 

32

SIMON COLE

GOLD

ΛΕΥΚΑΔΑ

Filandros club Lefkada. 

DNF

 

 

52

ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

GOLD

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

ΠΩΜΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ

DNF

 

 

63

ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 GOLD

 ΤΡΙΑΔΙ-ΘΕΡΜΗΣ

   ΠΑΟΚ

DNF

 

PLACE

RACE BIB

NAME

CAT

TOWN

TEAM

TIME

km

11

4

 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

PINK

ΦΛΩΡΙΝΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3.24.56

40km