Veido ir kūno priežiūros priemonės

BENEXERE yra  profesionalių priemonių
linija, atitinkanti aukštos kokybės standartus ir susidedanti iš plataus spektro priemonių, sukurtų užkirsti kelią įvairioms grožio problemoms tiek vyrams, tiek moterims. BENEXERE kosmetiką sudaro keturios naujoviškos linijos: veido priežiūros linija, kūno priežiūros linija, priemonių po depiliacijos linija ir išskirtinė eterinių aliejų linija.

                        Nashi argan
Kiekvienas Nashi Argan produktas pagamintas taip, kad patenkintų net pačios išrankiausios moters poreikius. Ypatinga Nashi Argan formulė, praturtinta natūraliais organinės kilmės elementais iš sertifikuotų Argan Spinosa Kernel bei sėmenų aliejaus, suteikia plaukams glotnumo, žvilgesio ir purumo. Moterys, naudojančios Nashi Argan produktus, džiaugiasi nepriekaištingu plaukų stiliumi.
STYX Naturcosmetic tai:
  • Natūralumas. Visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų.
  • Efektyvumas. Laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas.
  • Kokybė. Siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Šios technologijos dėka išsaugomos natūralių komponentų vertingosios medžiagos.
  • Saugumas. Dermatologiškai patikrinta. Mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.„The Organic Pharmacy“ pažadas Jums:

Jokių dirbtinių konservantų

Visų produktų sudėtyje – 100 proc. natūralūs konservantai, leidžiantys neatidarytiems produktams suteikti 3 metų, o atidarytiems – 3-9 mėnesių galiojimo terminą

Jokių dirbtinių dažikliųOdos priežiūros produktuose nėra dirbtinių dažiklių, naudojami tik natūraliūs dažikliai, išgaunami iš augalų ir gėlių.
Jokių dirbtinių kvapųVisų produktų gamyboje naudojami tik gydomieji eteriniai aliejai, nenaudojamos jokios sintetinės medžiagos.
Jokių naftos chemikalų„The Organic Pharmacy“ pirmenybę teikia daug maistingųjų medžiagų turintiems augaliniams aliejams ir vaškui.
Jokių bandymų su gyvūnaisNeatliekami bandymai su gyvūnais ir į produktų sudėtį neįtraukiami su gyvūnais testuoti ingredientai.Maria Galland – prabangios prancūziškos kosmetikos prekės ženklas, puikiai pažįstamas visiems, vertinantiems kokybę. Moterims ir vyrams skirtos grožio priemonių linijos pasižymi plačiu asortimentu: nuo dezodorantų, jauninančių veido serumų, dekoratyvinės kosmetikos  iki itin aukštos kokybės kremų nuo ar po saulės. Kelios pasaulinius standartus atitinkančios „Maria Galland“ kosmetikos priemonės įtrauktos į Prancūzijos vaistų žinyną  kaip ypač efektyvios, saugios ir patikimos. Maria Galland veido ir kūno priežiūros priemonės žengia koja kojon su garsiausiais kosmetikos gamintojais ir didžiuojasi būdamos vienos perkamiausių pasaulyje.


Germaine de Capuccini produkcijos asortimente – linijos, skirtos veidui bei kūnui, depiliacijai, aromaterapijai, dekoratyvinė kosmetika.


100% natūrali Ajurvedinė kosmetika

Sekdama tradicine Ajurvedos išmintimi, aromaterapijos ir kitomis natūraliomis gydymo sistemomis, LAKSHMI siūlo metodus, patarimus ir produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę. Pagal kūno sandarą ir būdą, Ajurveda visą kūriniją skirsto į tris, došomis vadinamus tipus – Vata, Pitta, Kapha ir jų kombinacijas.

LAKSHMI procedūros dėka oda tampa ir išlieka spindinti, šilkinė ir sveika. LAKSHMI procedūros, produktai, metodai ir patarimai sprendžia ne tik išorines odos problemas. LAKSHMI gilinasi į problemų priežastis ir stengiasi sukurti vidinį balansą. Įdiegdama pažangiausias kosmetologijos žinias ir naudodama tik natūralius, organinius komponentus ir eterinius aliejus, LAKSHMI dovanoja grožį bei prabangą visiems trims odos tipams - Vata, Pitta ir Kapha.