Paslaugos‎ > ‎

Dovanų kuponai

Dovanų kuponas grožio procedūroms – tai idealus būdas netikėtai pradžiuginti sau brangų ir artimą žmogų. 

Siūlome dovanų kuponus grožio procedūroms bei kosmetikos produktams. Dovanų kuponas gali būti įsigytas konkrečiai procedūrai ar procedūroms. Jeigu neapsisprendžiate, kas Jūsų artimam žmogui galėtų patikti, rinkitės dovanų kuponą tam tikrai, pasirinktai pinigų sumai. Kuponas gali būti įsigytas atvykus arba internetu, atlikus bankinį pavedimą. Dovanų kuponai gali būti pristatyti elektroniniu būdu į el. paštą arba jūsų nurodytu gavėjo adresu Lietuvoje ar užsienyje (pašto išlaidos skaičiuojamos atskirai).

Dovanų kuponai gali būti pristatyti elektroniniu būdu į el. paštą arba jūsų nurodytu gavėjo adresu Lietuvoje ar užsienyje (pašto išlaidos skaičiuojamos atskirai). Kuponas gali būti įsigytas atvykus arba užpildžius žemiau pateiktą formą.  Gavus užklausimą mes susisieksime su Jumis ir atsiųsime rekvizitus bankiniam pavedimui atlikti. 

Dėmesio! Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Galiojimo laikas nepratęsiamas.


Dovanų kupono taisyklės:

  • Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo datos.
  • Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus, jis negali būti grąžinamas.
  • Jeigu  dovanų kuponas yra sugadintas, jo didžioji dalis yra sutepta, kuponas yra kitaip pažeistas, nėra dovanų kupono numerio ar galiojimo termino, tokiu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes negalima, ir toks dovanų kuponas nekeičiamas, pinigai už jį negrąžinami.
  • Atsiskaitant už prekes ar paslaugas, pateikus dovanų kuponą, jis yra paimamas ir negrąžinamas.
  • Jeigu prekių ar paslaugų, už kurias atsiskaitoma dovanų kuponais, kaina yra didesnė nei dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais.
  • Jeigu prekių ar paslaugų, už kurias atsiskaitoma dovanų kuponais, kaina yra mažesnė nei dovanų kupono nominali vertė, dovanų kupono skirtumas negrąžinamas.

Kilus klausimams arba prireikus papildomos informacijos dėl dovanų  kuponų, prašome kreiptis telefonu 8 446 716 32 arba 8 684 426 36