שומאן - קונצ'רטו לפסנתר


מרתה ארגריץ' , תזמורת האקדמיה של סנטה צ'ציליה והמנצח אנטונין פפאנו - הקונצ'רטו לפסנתר מאת שומאן


מארי פרחיה, קולין דיוויס - תזמורת רדיו בוואריה,
הדיסק מוצע לאחרונה במחיר הזול מאד של פחות מ -30 שקלים. פרחיה "מרקיד" את הפסנתר בקונצ'רטו של גריג ונותן ביצוע שקוף ופיוטי לקונצ'רטו של שומאן. ליווי מעולה של תזמורת ריו בוואריה. הקלטה דיגיטלית חדישה, דיסק מומלץ ביותר במחיר מציאה.

סטפן קובצ'ביץ' - קולין דיוויס, תזמורת ה- BBC,
בביצוע הזה של קובצ'ביץ, בליווי תזמורת ה-BBC והמנצח קולין דיוויס, תשמעו צלילם שאינם נשמעים בביצועים האחרים. נגינה "צבעונית" של קובצ'ביץ'. הקלטה אנלוגית טובה מאד.
ראדו לופו,  אדרה פרווין, התזמורת הסמפונית של לונדון.
לופו מפיק את מיטב הפיוט שבצמד הקונצ'רטי, ומגיש את אחד הביצועים הנבחרים לשתי היצירות.לאספנים - ליאון פליישר, גיארג סל ותזמורת קליבלנד,
למי שכבר מכיר את היצירות, דיסק מעניין במיוחד, הפסנתרן ליאון פליישר בליווי מצויין של תזמורת קליוולנד עם המנצח גיאורג סל. באופן טראגי נקטעה הקריירה של הפסנתרן הנפלא הזה הקריירה של פליישר נקטעה בגלל מחלה שפגעה בידו הימנית. שיתוף הפעולה פליישר-סל, הוליד ביצועים מעניינם ביותר לקונצ'רטי לפסנתר של בטהובן, ברהמס, שומן וגריג.
לף אווה אדסנס,
הפסנתרן הנורווגי, מסמן את עצמו כגדול הפרשנים של גריג בזמננו. התקליטור המוצע עדיין במחיר היקר, למבקרים בלונדון, שם מוצע הדיסק מעטיפה שונה ובמחיר מוזל. אדסנס בליווי הפילהרמונית של ברלין בניצוחו של מריס יאסונס. דיסק מעולה בהקלטה מודרנית וחדישה. הקלטה מצויינת גם לקונצ'רטו של שומאן. לחכות להוזלה...


בבריטניה, 
נמכר הדיסק בעטיפה שונה ובמחיר מוזל....


צפה והאזן...

הקונצ'רטו לפסנתר של גריג,

הפסנתרן נלסון פרייר עם התזמורת הפילהרמונית של רוטרדאם בניצוחו של קלאוס פטר פלור - הקומצ'רו לפסנתר מאת שומאן.


נלסון פרייר, - הקונצ'רטו לפסנתר של שומאן

שיחה בין נגנית הקרן שרה ויליס לפסנתרנית מיצוקו אושידה

אושידה, רייטל והפילהרמונית של ברלין...