שוברט - מוסיקה לפסנתרשוברט יצירות לפסנתר
שוברט.. וארתור רובינשטיין....אלפרד ברנדל - בעיני רבים גדול פרשני שוברט,
בנגינת האימפרופטו - Impromptu - מס 3 אופוס 60


בעיני רבים, נחשב הפסנתרן אלפרד ברנדל לגדול פרשניו של שוברט בפסנתר. ברנדל נוטה לתת ביצוע "מואר" של היצירות ומאפר למאזין להבחין בכל פרט. באלבום הכפול הנמכר במחיר ביניים, של האימפרופטו והמונטים המוסיקאליים בביצוע ברמה הגבוהה ביותר.
אלטרנטיבה מצויינת לאיnפרופטו ולמומנטים - וילהלם קמף הגרמני בביצוע שונה ויפיפה. הקלטה מצויינת לגילה. זוכה בציון הרוזטה במדריך התקליטורים של פינגווין.
למעוניינים באוסף מורחב ליצירות שוברט בביצוע ברנדל, מבחר סונטות בתוספת האיפרופטו'ס והמומנטים המוסקאליים. אוסף מעולה במחיר מציאה, קופסת שבעה דיסקים  במחיר הזול.

כל הסונטות, באוסף מקיף עם הפסנתרן הגרמני וילהלם קמפף. קמפף היה אמן של הליריות והפואטיקה , עם שליטה ומגע מקלדת מופלאים, מגיש שוברט עדין ויפה, לא דרמטי. קופסת שבעה דיסקים במחיר ביניים.שוברט לשני פסנתרים

מציאה של ממש, זוג הפסנתרנים כריסטוף אשנבך ויוסטוס פרנץ חברו לביצוע יצירות לשני פסנתרים של שוברט. האלבומים כוללים מרשים לפסנת ובאלבום השני הפנטסיה לארבע ידיים בביצע עילאי.  שני האלבומים הכפולים הכפולים, מסרת ג'מינ של EMI, בהקלטה מעולה ובמחר מוזל. אחד האוספים המקיפים של שוברט לשני פסנתרים. מומלץ ביותר.