خبر‎ > ‎

1391/11/25

جزئیات پیش فروش سمند، پژو۴۰۵ و پارس + جدول

همزمان با آغاز دور جدید پیش فروش خودرو شرایط قیمتی و نحوه تحویل "سمند، پژو۴۰۵ و پارس" در اختیار نمایندگی های ایران خودرو قرار گرفت که طبق این فهرست پرشیا با ۲۷ میلیون پیش پرداخت به فروش می رسد.
افکار- این روزها افزایش قیمت خودرو در بازار آزاد و اعلام قیمت‌گذاری‌های جدید از سوی خودروسازان باعث شده تا بازار خرید و فروش این کالا هر روز داغ تر از دیروز باشد. البته مسئولان برای کنترل مؤثر قیمت‌ها تعهداتی را از خودروسازان برای افزایش حجم تولیدات نیز گرفته‌اند که در همین راستا شرکت ایران خودرو امروز از پیش‌فروش خودروی رانا به قیمت ۳۲ میلیون تومان و خودروی پژو ۲۰۶ مدل V۸ به قیمت ۳۶ میلیون تومان خبر داد.
 
 با وجود آنکه مدیرعامل شرکت ایران خودرو پیش فروش‌ها را برای کنترل بازار و قطع واسطه‌گری و با هدف جلب رضایت مشتریان اعلام می‌کند اما باید گفت با پیش‌پرداخت ۹۰ درصد قیمت خودرو با مدت تحویل احتمالاً ۴۰ روزه و یا پیش پرداخت ۵۰ درصد قیمت خودرو با تحویل خودرو ۶ تا ۷ ماهه احتمالاً تنها چیزی که رعایت نشود حقوق مصرف کنندگان است.
 
روی هم رفته شرکت ایران خودرو با انتشار لیست تعدادی از خودروهای پیش فروش خود از متقاضیان خرید خودرو دعوت نموده تا با مراجعه به سایت خودروی مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
 
جدول شرایط پیش فروش قطعی ایران خودرو در بهمن ماه به شرح زیر اعلام شده است:
 
 
Comments