O našem portálu

    Portál Brdská stopa spatřil světlo webového světa jako logické vyústění snahy Horské služby Brdy přinášet všem milovníkům Brd stále kvalitnější zpravodajství.

    Již od sezony 2004/2005 Vám Horská služba Brdy přináší sněhové zpravodajství, které se díky sněhoměřičům HSB a také občasným zprávám od našich čtenářů neustále zkvalitňuje a zpřesňuje.

    Před několika lety přišel sněhoměřič HSB Martin Douša se záslužným nápadem - zakreslením lyžařských tras do map včetně vyznačení nebezpečných míst. Mapy jsou umístěny na portálu HSB, sekce Nebezpečné úseky.  Tuto myšlenku právě dotáhl k dokonalosti sněhoměřič HSB Jirka " Vlčááák" Vlček v podobě Brdské stopy!

    Brdská stopa vás bude informovat o stavu sněhu a o počasí v Brdech, bude vás provázet po hvozdech brdských lyžařskými a bikerskými trasami. V interaktivních mapách jsou pro vás připraveny zásadní informace, které doplňují fundované popisy jednotlivých tras včetně fotografií! Velkou inspirací pro nás byl komerční portál Bíla stopa na Šumavě .

    Další trasy s popisy a fotografiemi budou přibývat. Jsme všichni sportovci a romantici, píšeme pro sportovce a romantiky!

 Brdská stopa, pro vás !!!

Pro Brdskou stopu : Jiří Fiala