בלאנקס BLANX | הלבנת שיניים בצחצוח היומי, מגזין לאשה 2014

חיוך של מיליון יורו
בלאנקס הלבנת שיניים | כתבה לאשה
המוצר הקוסמטי שמשגע את איטליה ואת הדוגמניות האירופאיות אינו שמפו או בושם, אלא משחת שיניים איכותית שחושבת אקולוגי. בלאנקס (BLANX) באמת מלבינה את החיוך מבלי לפגוע בשיניים,  והדרך לבדוק את זה ממש מגניבה.
בלאנקס - חיוך של מיליון יורו | פורסם במגזין לאשה, 04.05.2014
בלאנקס הלבנת שיניים
בין אם אתן שייכות לסוג הנשים שמפיקות הנאה עילאית מעיסוק בטיפוח, ובין אם אתן מאלו שדווקא רואות בכך סוג של עונש ולא מבינות מדוע כל איבר בגוף זקוק לקרם ייעודי משלו, וודאי תסכימו על דבר אחד: אנחנו, בנות חווה, מוציאות לא מעט כסף ואנרגיות על סל הטיפוח החודשי שלנו. בין אם הוא מינימליסטי ביותר וכולל שמפו ומוצרי היגיינה, ובין אם הוא מושקע ופוטוגני, ואין סיכוי שלא יתהדר בבושם המתוחכם החדש ובסט לקים עדכני בכל צבעי הקשת.
כך שגם אם יש עניינים בוערים יותר בעולמנו מסעיף תחזוקת החן הנשית, הוא בכל זאת דורש זמן ומשאבים משלו. ומה שמפתיע הוא שרובנו לא זוכרות לכלול בו את הדבר הכי חשוב בהופעתנו (ולא רק בה) - החיוך שלנו.
 
כי גם אם ננקוט בגישת "המראה הוא לא הכל" (ונשחרר את מורטת הגבות לחופשה השנתית שלה), אנחנו שוכחות לפעמים עד כמה דומיננטיות הן השיניים שלנו.
חיוך שחושף שיניים בריאות, לבנות ואסתטיות - עושה את כל העבודה. הוא לא רק מעיד שאת נראית טוב, הוא גם קובע שאת מרגישה טוב.
ולא רק בזמן חיוך - כשאת מדברת שינייך נחשפות כל הזמן, ואם הן צהובות או מוכתמות - גם מעצב השיער הכי מוכשר בארץ והליפסטיק עם הצבע הכי חדש והכי מהמם לא יעזרו לך. 
 
עכשיו הגיעה לארץ משחת השיניים שמעוניינת לשנות את היחס של המין היפה לנושא, ולגרום לנו להשקיע בו את אותה תשומת לב קפדנית שאנחנו משקיעות בבחירת צבע הלק במניקור.
בלאנקס תוכננה, פותחה ומיוצרת במטרה להלבין את השיניים, כמוצר קוסמטי מפנק. והיא עושה זאת מבלי לשחוק עד דק את האמייל - השכבה המצפה ומגנה על השן – כמו שעושות רוב חברותיה לשוק.
 
הנתונים מדברים בעד עצמם: סקר של מדד (Relative Dentin Abrasion (RDA שבודק את אפקט השחיקה של משחות השיניים המלבינות על דנטין השן, מיקם את בלאנקס בקטגוריית השחיקה הנמוכה ביותר - RDA 39. 
צחצוח במים, לשם ההשוואה, הוא RDA 7 ויש משחות שמגיעות עד ל-RDA 250 שנחשב ל"גבול מזיק".
 
בלאנקס עושה זאת בעזרת שני חומרים ייחודיים לה ו"ירוקים": מוס איסלנדי - צמח שהתגלה בקוטב הצפוני ומלבין את השיניים על ידי הפחתת רובד חיידקי השן, ומיקרו אבקת במבוק - המסירה ביעילות כתמי עישון וקפה. בנוסף המשחה מכילה יוני פלואור לחיזוק אמייל השן.
 
בלאנקס מגיעה בשפופרת או בגליל חסכוני, ומעבר לעיצובה המפתה, שהופך אותה למוצר נחשק שכיף לפגוש כל בוקר וערב על מדף הטואלטיקה, היא מגיעה בשתי גרסאות: משחה מלבינה לשימוש יומיומי ומשחה להסרת כתמים מהשיניים, לשימוש יומיומי, לחוטאים בניקוטין ובקופאין. יש לה מרקם חלק וטעם כייפי, והשוס האמיתי הוא ה"בלאנקסומטר", מה שמעיד גם על רצינות, ולא רק על טרנדיות: החלק הפנימי של אריזתה הופך לסרגל למדידת הלובן היחסי של השיניים לפני השימוש, ובמהלכו.  כך, מול המראה בבית, תוכלו לעקוב ולהיווכח שהשינוי אכן מתרחש ושהשיניים הופכות לבנות יותר. וזה לא ייקח הרבה זמן.

בלאנקס הלבנת שיניים

בלאנקס לא רק מתעתדת לחולל שינוי, היא גם מביאה קבלות מעבר לים: בלאנקס כבשה 80% מהשוק הייעודי שלה באיטליה, ואיטלקים - וזה ברור לכולם – יודעים מה טוב להם.
אז בפעם הבאה שאתן יוצאות לכבוש את מדפי הסופרפארם והניופארם, לכו עם הפה שלכן, ולא רק עם הלב. ניתן למצוא את בלאנקס גם בבתי המרקחת ובנקודות מכירה מובחרות.
בניגוד לקרם אנטיאייג’ינג, למשל, שאנחנו נהנות למרוח אבל לא ממש יודעות להגיד בוודאות ש"זה עובד", כאן תוכלו לראות תוצאות, והצחצוח יהפוך לחלק מפולחן היופי הנשי שלכן.

עם כזה חיוך, למי אכפת באיזה מייק-אפ את משתמשת?