Az informatika OSZTV döntője a Puskásban

Balázs Antók, 2013. nov. 20. 13:36   [ 2013. nov. 20. 14:15 frissítve ]

A 2012/13-as tanévben is a Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola adott otthont az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny informatika szakmacsoport döntőjének, ahol négy szakma legkiválóbb diákjai adtak számot tudásukról. Az április 17-19. között megszervezett és lebonyolított OSZTV-döntőt ünnepélyes eredményhirdetés és díjátadás zárta. A Puskás diákjai idén is csak a műszaki informatikusok között indultak, de ott ők érték el a legjobb eredményeket.


Az OKTV érmesei

Informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető kategória:
I. helyezett: Szabó Dániel (Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest)
II. helyezett: Balogh Péter (Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Surányi Endre Gimnázium és Szakképző Iskola Irinyi János Szakközépiskolai Tagiskolája, Kazincbarcika)
III. helyezett: Pető Roland (Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola, Debrecen)


Az Antók Mérnök Iroda Kft. különdíját – egy táblagépet – Antók Péter ügyvezető igazgató adta át az informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető kategória első helyezettjének

Gazdasági informatikus kategória:
I. helyezett: Kozma László (Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely)
II. helyezett: Fülöp Bence (Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely)
III. helyezett: Kelecsendi Krisztián (Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest)

Webmester kategória:
I. helyezett: Flekács Ádám (Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Miskolc)
II. helyezett: Paizs Ferenc Benjámin (OKTÁV Szakképző Iskola, Esztergom)
III. helyezett: Jantyik Tamás (Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont, Orosháza)

Műszaki informatikus kategória:
I. helyezett: Némedi-Varga Bálint (Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola)
II. helyezett: Pardavi Tamás András (Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola)
III. helyezett: Takács Bálint (Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola)

Forrás: puskas.hu
Comments