Výsledky - rok 2017

• V neděli 15. 10. se v Třebíči uskutečnil běžecký závod s názvem Běh Libušiným údolím. Kompletní výsledky včetně fotografií ke stažení zde.
  • Ve čtvrtek 28. 9. 2017 se ve Vlašimi konalo Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad. Do reprezentačního družstva kraje Vysočina se svými výbornými výkony v letošní sezóně probojovali i dva zástupci jemnické atletiky: Jakub Martínek a Daniel Štancl. V republikové konkurenci se rozhodně neztratili a přispěli svými výkony do celkového bodového zisku našeho kraje. Jakub zvítězil ve vrhu koulí a v hodu oštěpem obsadil 6. místo. Celkem pro družstvo získal 16,5 bodů. Dan při své premiéře na velkých závodech ve skoku dalekém obsadil 7. místo a v hodu oštěpem 11. místo. Celkem získal pro družstvo 4,5 bodů. Oba dva navíc velmi dobře podpořili na svých úsecích i štafetové družstvo. Kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde, komentář výsledků a fotografie našich závodníků z Vlašimi najdete na odkazu předsedy KASU zde.
  • V neděli 17. 9. se v Jihlavě uskutečnilo finálové 5. kolo KPD přípravek. Děti závodily ve čtyřboji: běh na 50 metrů, skok do dálky, hod raketkou, překážková dráha a ve štafetě 4 x 60 metrů. Z našich družstev se již tradičně nejlépe dařilo mladších chlapcům, v jednotlivcích byl tentokrát nejúspěšnější Jan Krejčí. Po sečtení výsledků všech pěti kol je pořadí družstev v jednotlivých kategoriích následující - pořadí zde. Kompletní výsledky 5. kola ke stažení zde.
  • V sobotu 16. 9. se v Českých Budějovicích konalo Mistrovství Čech družstev staršího žactva skupiny A. V této kvalifikaci mají právo startovat první dvě družstva z krajských přeborů kraje: Jihočeského, Plzeňského, Pardubického, Prahy a Vysočiny. Naše družstvo starších chlapců postoupilo společně s družstvem žáků TJ Spartak Třebíč. V samotném závodu se našim chlapcům bohužel nepodařilo prosadit a s celkovým ziskem 18 bodů obsadili poslední 10. příčku. Kompletní výsledky kvalifikace ke stažení zde.
  • V neděli 10. 9. se v Humpolci uskutečnilo 4. kolo KPD přípravek. Tentokrát malí atleti a atletky soutěžili v těchto disciplínách: běh přes překážky, dálka z místa, hod míčkem a slalom. Na závěr štafeta 4 x 60 metrů. Z našich závodníků se nejvíce dařilo T. Seitlovi, který v celkovém pořadí v kategorii mladších chlapců obsadil konečnou 2. příčku. Komentář předsedy KASu k přečtení zde, kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde.
  • V sobotu 9. 9. se v Jihlavě uskutečnil Krajský přebor mladšího a staršího žactva jednotlivců na dráze. Náš oddíl se v krajské konkurenci rozhodně neztratil a domů přivezl celkem 5 přebornických titulů: J. Martínek (2x), D. Štancl, A. Krajčová a štafeta ml. žáků na 4x60 m. Komentář předsedy KASu k přečtení zde, podrobné výsledky našich jemnických atletů a atletek najdete zde a kompletní výsledky z celého přeboru ke stažení zde.
  • V sobotu 2. 9. se v Pacově uskutečnilo finálové kolo KPD žactva a dorostu. Kompletní výsledky ze závodů najdete zde. Konečné umístění našich družstev: dorostenci - 4. místo, dorosteneky - 7. místo, starší žákyě - 6. místo. Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo starších žáků, které vybojovalo celkové 2. místo a zajistilo si tím postup do kvalifikace Mistrovství Čech družstev, které se uskuteční 16. 9. v Českých Budějovicích.
  • V sobotu 19. srpna se v Třebíči uskutečnil tradiční závod Velká cena Třebíče. Kompletní výsledky ze závodu ke stažení zde.
  • V neděli 25. 6. 2017 se v Brně uskutečnil závod LODM v hodu kriketovým míčkem mladších žáků, kterého se zúčastnil jediný jemnický zástupce v družstvu kraje Vysočina Jakub Martínek. Výkonem 52,12 m obsadil celkové 17. místo. Kompletní výsledky z atletické části olympiády nejdete zde.
  • V neděli 18. 6. 2017 se v Třebíči uskutečnil Krajský přebor na dráze jednotlivců pro kategorie: dospělí, junioři, dorost. Naše minivýprava neměla moc velké ambice na přední umístění, přesto se někteří závodníci prosadili na stupně vítězů: Pavla Hartmanová (přebornický titul v hodu oštěpem), Tomáš Blažek a Šimon Kovář. Kompletní výsledky z těchto závodů ke stažení zde.
  • V neděli 11. 6. 2017 se v Humpolci uskutečnilo 3. kolo KPD přípravek. Disciplíny tohoto kola: žebřík - přeskoky snožmo - hod medicimbalem - překážková dráha - štafeta 4 x 60 m. Z našich družstev se tradičně nejvíce dařilo mladším chlapcům, v jednotlivcích Teodoriku Seitlovi. Komentář předsedy KASu k tomuto kolu včetně kompletních výsledků a fotografií ke stažení zde.
  • V sobotu 10. 6. 2017 se v Pacově uskutečnilo 3. kolo KPD dorostu a staršího žactva. Kompletní výsledky z těchto závodů ke stažení zde.
  • V neděli 4. 6. 2017 se v Pacově uskutečnilo 2. kolo KPD mladšího žactva (ročník 2005 - 2004). Z našich závodníků se v celkovém čtyřboji jednotlivců chlapců nejvíce dařilo J. Martínkovi, který ziskem 1322 bodů obsadil celkovou 5. příčku, v kategorii dívek se z našich závodnic nejlépe umístila K. Vrbová ziskem 1607 bodů na konečném 18. místě. V soutěži družstev chlapci ve složení Martínek, Štancl, Králík obsadili celkovou 4. příčku, družstvo dívek ve složení Vrbová, Nečadová, Samková, Pacalová obsadilo celkové 5. místo. Kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde.
  • V neděli 28. 5. 2017 se ve Velkém Meziříčí konalo 2. kolo KPD přípravek. Disciplíny tohoto kola: člunkový běh, skok do dálky z místa, hod raketkou, slalom, štafeta 4 x 60 m. Nejvíce se v soutěži družstev dařilo z našich závodníků mladším chlapcům a v soutěži jednotlivců ve stejné kategorii Teodoriku Seitlovi, který svoji kategorii vyhrál. Kompletní výsledky na webu Velkého Meziříčí ke stažení zde.
  • V neděli 21. 5. 2017 se v Třebíči uskutečnilo 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (mladších žáků a mladších žákyň). Z našich přihlášených družstev se nejvíce dařilo starším žákům, kteří v tomto kole zvítězili. Kompletní výsledky závodu včetně bodových zisků družstev a jednotlivců ke stažení zde.
  • V neděli 14. 5. 2017 se v Třebíči uskutečnilo 1. kolo KPD přípravek. Přípravka starší ročník 2007 - 2006, přípravka mladší ročník 2008 a mladší. Disciplíny tohoto kola: překážkový běh, dálka, míček, žebřík, štafeta 4 x 60m. Z našich závodníků se nejvíce dařilo Theodoriku Seitlovi a Janu Krejčímu, kteří v kategorii mladších chlapců obsadili celkové 1. a 2. místo. Kompletní výsledky ke stažení zde.
  • V sobotu 29. 4. 2017 se v Jihlavě uskutečnilo 1. kolo KPD seniorů, juniorů, dorostu a staršího žactva (mohou startovat i kategorie mladšího žactva) Vysočiny. Kompletní výsledky z těchto závodů ke stažení zde.
  • V neděli 23. 4. 2017 se v Třebíči konaly Nominační zahajovací závody na LODM. Bohužel panovalo velmi chladné a větrné počasí, přesto byly k vidění i velmi kvalitní výkony. Kompletní výsledky ze závodů ke stažení zde. Letní olympiáda dětí a mládeže se letos uskuteční koncem měsíce června v Brně. Na prvních závodech (23. 4. a 29. 4.) se mohou v kategorii mladšího a staršího žactva plnit stanovené limity (šanci na nominaci do družstva kraje Vysočina mají limitáři, ale i ti, kteří se k limitu výrazně přiblíží).
  • V sobotu 21. 1. 2017 se v Praze na Strahově uskutečnil Halový přebor kraje Vysočina jednotlivců všech kategorií. Náš oddíl reprezentovalo 6 závodníků, kteří přivezli 3 bronzové medaile: Šimon Kovář v kategorii dorostenců obsadil výkonem 7,54 s 3. místo v běhu na 60 m, Zdeněk Matějka v kategorii starších žáků obsadil výkonem 20,97 s 3. místo v běhu na 200 m a Pavel Kincl v kategorii starších žáků obsadil výkonem 1,50 m 3. místo ve skoku vysokém. Kompletní výsledky ke stažení zde, komentář předsedy KASu k přečtení zde.